Paweł Deląg wróci do „M jak miłość”? „Ostatnio była taka propozycja”. Wiemy, jaką decyzję podjął

Paweł Deląg o M jak miłość

Paweł Deląg o M jak miłość

Paweł Deląg o roli w M jak miłość. Produkcja złożyła mu ofertę powrotu do serialu. Zdradził nam, jaką decyzję podjął.

Przez serial M jak miłość przewinęła się cała plejada gwiazd. Jedni debiutowali w produkcji TVP, inni dołączali do obsady, gdy ich nazwisko było już dobrze znane widzom. Do drugiego grona zalicza się Paweł Deląg.

Aktor w popularnym serialu wcielał się przez cztery lata w postać Michała Ostrowskiego. Swoją przygodę z pracą na planie zakończył w październiku ubiegłego roku. Pożegnał się z publicznością w smutnych okolicznościach. W 1607 odcinku jego bohater zrozumiał, że nie może dłużej okłamywać w kwestii uczuć siebie i kobiety, którą kocha – Joanny Chodakowskiej, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan.

Poruszające rozstanie z fanami nie zamknęło Delągowi drogi powrotu do obsady. Czy jeszcze zobaczymy go w najpopularniejszej produkcji TVP?

Paweł Deląg o powrocie do M jak miłość

Deląg w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradził, że niedawno dostał telefon z propozycją przywrócenia jego bohatera. Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan, z którą związany był jego wątek, została odsunięta od pracy w M jak miłość po aferze związanej z jej wpisem dotyczącym Straży Granicznej i traktowania dzieci koczujących przy przejściu polsko-białoruskim.

Aktor dokładnie wytłumaczył nam, dlaczego nie zdecydował się na ofertę, która dla wielu gwiazda wydawałaby się kusząca:

Postać mogłaby tam wrócić i nawet ostatnio była taka propozycja, ale producentom bardzo grzecznie, miło podziękowałem, zresztą z dużą dozą sympatii z mojej strony. Serialu mi nie brakuje. Dużo w tej chwili piszę i pracuję nad nowym projektami. Wchodzi nowy projekt Netflixa w najbliższym czasie – Sekrety rodziny, wchodzimy też na plan zdjęciowy do drugiego sezonu tego serialu, więc będę zajęty. Do tego Przyjaciółki, plus mam swoje dwa projekty – powiedział Jastrząb Post.

Zdaje się, że Paweł Deląg na dobre pożegnał się z produkcją:

Michał Ostrowski pożegnał się z tym serialem. Oddałem swoje cztery lata serialowi. Postać bardzo lubiłem, „M jak miłość” również, ale to już pora na rozstanie. Muszę, jak to Krzysztof Krawczyk śpiewał, wypłynąć z portu na nowe wody.

Cała rozmowa poniżej.


M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

Paweł Deląg. Pani Basia

Paweł Deląg. Pani Basia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×