Gwiazdy „M jak miłość” codziennie oddają hołd Witoldowi Pyrkoszowi. Kasia Cichopek zdradziła tajemnicę z planu

Kasia Cichopek wspomina Witolda Pyrkosza

Kasia Cichopek wspomina Witolda Pyrkosza

Śmierć Witolda Pyrkosza zasmuciła gwiazdy i producentów serialu M jak miłość. Kasia Cichopek opowiedziała nam, w jaki sposób obsada pielęgnuje pamięć zmarłego aktora. Poruszające słowa.

22 kwietnia 2017 roku zmarł Witold Pyrkosz. Śmierć aktora wstrząsnęła milionami widzów, którzy od lat zasiadają przed telewizorami, by oglądać premierowe odcinki M jak miłość. Aktor cieszył się ogromną sympatią i należytym szacunkiem ze strony publiczności, jak i znajomych z branży.

Jak aktorzy M jak miłość pielęgnują pamięć o Witoldzie Pyrkoszu?

Kasia Cichopek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że na planie serialu aktorzy i produkcja codziennie oddają Pyrkoszowi swego rodzaju hołd. Jest jedno miejsce, które wszystkim kojarzy się tylko z nim – krzesło w serialowym domu Mostowiaków. To na nim pan Witold siadał, odtwarzając sceny seniora rodu Mostowiaków.

Jest nam tęskno i jest nam smutno. Natomiast gdzieś z tyłu głowy byliśmy przygotowani na taką ewentualność. Tęsknimy, pamiętamy, a na jego krześle nadal nikt nie siada. Wspominamy, myślimy, zdjęcia są wszędzie.

Kasia i reszta obsady z czasem oswoiła się z myślą, że na planie M jak miłość nie spotka już serialowego Lucjana – dziadka męża Kingi Zduńskiej, w której postać się wciela.

To jest smutne, ale to tylko pokazuje, że życie toczy się dalej, wszyscy musimy funkcjonować, musimy żyć. Jedyne, co możemy zrobić, to pamiętać i nosić w sercu.

Piękne słowa.

Zapis całego live’a z Kasią Cichopek:


Witold Pyrkosz - fani pamiętali o nim 1 listopadaM jak miłość, Lucjan Mostowiak (śp. Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)

M jak miłość, Lucjan Mostowiak (śp. Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)

M jak miłość. Obsada i reżyserzy

M jak miłość. Obsada i reżyserzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×