Olga Kalicka wraca do „M jak miłość”? Gwiazda zdradziła nam swoje plany [WIDEO]

Olga Kalicka M jak miłość

Olga Kalicka M jak miłość

Olga Kalicka wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Czy ponownie zobaczymy ją na planie M jak miłość? Zobacz, jak gwiazda skomentowała całą sprawę w rozmowie z naszą reporterką.

Jeszcze rok temu sporo emocji wśród widzów M jak miłość wywoływała postać nauczycielki Justyny. Olga Kalicka wcieliła się w czarny charakter, który siał postrach wśród mieszkańców Grabiny. Tuż przed porodem gwiazda zniknęła z obsady, a odgrywana przez nią bohaterka wyjechała z miejscowości, w której rozgrywa się cała akcja.

Pojawiły się plotki, że Kalicka nie chce już dalej uczestniczyć w serialu. Wiadomo jednak, że obecnie aktorka skupia się na nowych projektach. Natłok obowiązków zawodowych musi łączyć z życiem rodzinnym, które stawia na pierwszym miejscu. O wszystkim Olga opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Jeszcze nie wiem. Na razie jestem skupiona na dziecku. Mam w zanadrzu jakieś nowe projekty i mam nadzieję, że jak wszystko dobrze pójdzie to niebawem ruszą i wszystko pójdzie do przodu. Niestety nie mogę nic zdradzić, bo jeszcze nie jestem pewna na 100%.

Brakuje wam Justyny w M jak miłość?

Zobacz: Szczęśliwa Olga Kalicka pokazała nieprawdopodobne zdjęcie ze swoim synkiem! Ta odważna fotka podbiła serca wszystkich internautów!

Zobacz: Olga Kalicka jak Kasia Tusk! Właśnie pochwaliła się sekretem ze swojego związku! Długo to trzymała w tajemnicy

Zobacz: Piękna Olga Kalicka wreszcie po oświadczynach! Aktorka pochwaliła się szałowym pierścionkiem zaręczynowym!


Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem

Klaudia Podkalicka - gwiazdy na premierze samochodu

Klaudia Podkalicka - gwiazdy na premierze samochodu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×