Szukaj

Lidia Kopania łamiącym się głosem o rozwodzie: „Bardzo kochałam męża”. Jakie mają relacje?

Lidia Kopania

Lidia Kopania

Lidia Kopania i Igor Przebindowski rozwiedli się po prawie dziesięciu latach małżeństwa. Jak aktualnie układa się ich relacja? Czy jest szansa, że do siebie wrócą?

Lidia Kopania rozpoczęła karierę w 1998 roku. Wydała cztery płyty, w tym jedną w Niemczech. Stworzyła hity takie jak m.in. Pocałuj mnie czy I Don’t Wanna Leave, dzięki czemu zyskała sporą grupę fanów.

W 2010 roku poślubiła Igora Przebindowskiego. Ślub i wesele odbyły się w Koluszkach, rodzinnym mieście artystki. Chociaż kolorowa prasa informowała, że para jest nierozłączna, a wielu wróżyło im wspólną przyszłość na zawsze, małżonkowie się rozstali.

Lidia Kopania komentuje rozwód. Co powiedziała?

Lidia Kopania i Igor Przebindowski są już po rozwodzie. Piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że bardzo kochała męża. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało, starają się żyć w dobrych relacjach:

Byłam mężatką i bardzo kochałam męża. No, ale nie udało się. Jest to trudne, ale Igor ma piękny charakter i jesteśmy w bardzo dobrej relacji. Staramy się porozumieć pomimo tej przykrej sytuacji. I dla niego jest to przykre i dla mnie. Staramy się dbać o to, aby zawsze ta relacja gdzieś tam była dobra i ciepła.

Czy jest szansa na to, że dawni małżonkowie wrócą do siebie? Kopania odpowiedziała krótko:

Nie wykluczam.

Artystka jest singielką. Jak czuje się w tej roli i jak wpłynęło na to jej doświadczenie z rozwodem:

Jako singielka czuję się dobrze. Czuję się silna. To doświadczenie mnie bardzo wzmocniło, było trudne. Na szczęście Igor jest sympatyczną, dobrą osobą i jakoś idzie dalej.

Pod koniec wywiadu Lidia zdecydowała się dać upust swoim emocjom i zaśpiewała. Sprawdźcie, jakie utwór wykonała:


Lidia Kopania na otwarciu salonu kosmetycznego

Lidia Kopania na otwarciu salonu kosmetycznego

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×