Szukaj

Lidia Kopania przez rok ukrywała rozwód. Teraz wraca „samotna, ale szczęśliwa” 

Lidia Kopania i Igor Przebindowski rozstali się

Lidia Kopania i Igor Przebindowski rozstali się

Lidia Kopania nagle zniknęła z show-biznesu. Okazuje się, że wycofaniem się artystki stały jej problemy osobiste. W swoich mediach społecznościowych artystka przyznała, że po prawie 10 latach rozwiodła się z mężem. Igorem Przebindowskim.

Lidia Kopania swoją profesjonalną karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku. Do jej sukcesu przyczyniła się współpraca z Robertem Jansonem, a później z Michałem Wiśniewskim, kiedy supportowała zespół Ich Troje. Wydała cztery płyty, w tym jedną w Niemczech. Piękna wokalistka szybko zyskała sobie liczne grono fanów. Wylansowała hity takie jak Pocałuj mnie, Sleep czy I Don’t Wanna Leave.

Kopania w 2009 roku wygrała Polskie Preselekcje do Konkursu Eurowizji i w tym samym roku reprezentowała Polskę w Moskwie. Niestety, nie udało jej się przejść do finału. Przegrała tylko z reprezentacją Chorwacji.

W 2010 roku poślubiła muzyka Igora Przebindowskiego. Ślub i wesele odbyły się w Koluszkach, rodzinnym mieście artystki. Świadkiem na ślubie był aktor Jakub Przebindowski, brat męża piosenkarki. Kolorowa praca donosiła wówczas, że para jest nierozłączna.

Jakiś czas temu, artystka nagle zniknęła z show-biznesu. Co za tym stoi?

Lidia Kopania jest po rozwodzie

Lidia Kopania jest dziś nieco zapomnianą gwiazdą. Dlaczego wycofała się z show-biznesu? Otóż stoją za tym jej kłopoty osobiste. W poniedziałek na jej profilu społecznościowym pojawił się wpis, który wszystko wyjaśnia. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, piosenkarka rozstała się z mężem po niemal 10 latach związku. Już są po rozwodzie.

Samotna, ale szczęśliwa, zaczynam nowe życie – napisała.

Bardzo źle to na nią wpłynęło. Mocno to wszystko przeżyła. Nie mogła się otrząsnąć, dlatego wycofała się z życia publicznego i zaszyła u swoich rodziców. Najbliżsi bardzo pomogli jej przetrwać trudny dla niej czas. To w rodzinnym domu znalazła miłość, zrozumienie i wsparcie. Tam, z daleka od fleszy, zdystansowała się i ponownie odnalazła radość życia.

Przyszedł czas na powstanie z popiołów. Lidia wraca z nową energią i materiałem na płytę, która prawdopodobnie ukaże się już jesienią. Kopania przewartościowała swój świat i z pozytywnym spojrzenie w przyszłość wkracza do studia. Jak powiedziała Jastrząb Post:

To był dla mnie ciężki czas. Smutek został, ale próbuję walczyć z nim i stanąć na nogi. Chcę zacząć nowy rozdział w moim życiu. Bez męża, sama z sobą. Myślę już głównie pozytywnie.

Lidia Kopania zaczyna nowe życie, a my już nie możemy się doczekać płyty. Premiera zaplanowana jest na jesień 2020.


Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Lidia Kopania i Igor Przebindowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×