Szukaj

Lidia Kalita wytycza nowe trendy w pokazach mody! Takiego show nie było w Polsce jeszcze nigdy! [WIDEO]

Lidia Kalita haute couture

Lidia Kalita haute couture

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Lidii Kality

Po raz pierwszy w swojej karierze Lidia Kalita zaprezentowała wspaniałą kolekcję haute couture. Tworząc swoje projekty Lidia inspirowała się tym, co najbardziej mistyczne i niezbadane- kobiecymi zmysłami i emocjami. Połączenie takiego stylu z tak niezwykłymi inspiracjami stworzyło niesamowity efekt. Podczas pokazu pojawiły się polskie gwiazdy,  które od lat cenią talent i styl Lidii. Niesamowity performance podziwiały m.in Patricia Kazadii,Agnieszka Więdłocha, Marysia Sadowska czy znana ze wspaniałego, modowego gustu Zosia Ślotała.

Patricia nie ukrywała swojego zachwytu w rozmowie z Jastrząb Post:

Lidia jest pionierem, jest wizjonerką. Nigdy nie stara się kopiować tego, co już jest tylko idzie za głosem swojego serca. Za każdym razem naprawdę zaskakuje, przeszła samą siebie. Sprowadziła nam tu dziś paryski styl, sztukę,prawdziwy performance. Jestem zachwycona wyborem muzyki, tancerzy, no ale przede wszystkim kreacjami. Wypatrzyłam chyba ze 3, które muszę wziąć ze sobą na Fashion Week. Jesteśmy gotowi na modę haute couture od wielu, wielu lat dlatego cieszę się, że wreszcie idziemy ze światem.- powiedziała

Co na temat kolekcji powiedziała Zosia?

W jej wykonaniu może to być ciekawe połączenie tego punk rocka, z paryską modą.

Mariola Bojarska-Ferenc nie może wyjść z podziwu:

Kolekcja jest genialna, każdą sukienkę chciałabym mieć. Przeniosłam się w dawne czasy, bo przede wszystkim muzyka, piękne dziewczyny, które z taką gracją się poruszają. Było to cudowne przeżycie, jakbym się przeniosła do jakiejś bajki.

Osi Ugonoh, najbardziej w tej kolekcji ceni fakt, że mogłaby założyć te ubrania na każdą okazję:

Przede wszystkim są kobiece. Za każdym razem, kiedy widzę jej kolekcję to wiem, że byłabym w stanie założyć te ubrania.

Piramidki, tapir, poduchy – Gwiazdy o modzie lat 80.: Anita Sokołowska, Ewa Wojciechowska, Zofia Ślotała i Lidia Kalita [WIDEO]

Lidia Kalita o nowej kolekcji

A co o swojej kolekcji mówi projektantka?

To jest moja pierwsza kolekcja sukien od haute couture więc dla mnie jest bardzo wyjątkowa. Mam nadzieję, że dla osób które ją obejrzą również będzie to wyjątkowe przeżycie. Szczególnie, że starałam się to pokazać w inny sposób, nie w tradycyjny sposób pokazu tylko zrobiłam z tego performance, pokazujący bardzo kobiece uczucia. Zachwyt, nostalgię, marzenie i pożądanie. Podstawowym impulsem, aby stworzyć tą kolekcję było hasło, które przeczytałam w Annie Kareninie- Ja umiem żyć tylko sercem, niech inni żyją według zasad. Jest to bardzo bliskie i stało się motorem do tego pokazu.

Całość relacji z tego wydarzenia w materiale poniżej.

Gwiazdy na imprezie marki motoryzacyjnej: Maciej Zakościelny z partnerką, Marta Kuligowska, Agnieszka Maciejak, Lidia Kalita…

Gwiazdy na pokazie haute couture Lidii Kality: Patricia Kazadi, Marysia Sadowska, Agnieszka Więdłocha

Oto najdrożej (i najlepiej?) ubrana gwiazda na pokazie Lidii Kality! Za same buty zapłaciła ponad 12 tysięcy złotych!


Osi Ugonoh z bratem Izu – pokaz haute couture Lidii Kality

Osi Ugonoh z bratem Izu – pokaz haute couture Lidii Kality

Zosia Ślotała – pokaz haute couture Lidii Kality

Zosia Ślotała – pokaz haute couture Lidii Kality

Marta Kuligowska – pokaz haute couture Lidii Kality

Marta Kuligowska – pokaz haute couture Lidii Kality

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Zaproszeni mówią, że kolekcja przenosi w czasie i
    nna o rewii ulicznej a nie ma miejsca dla ” kobiety współczesnej, pewnej siebie, ambitnej, takiej która odniosła sukces”. Tak mniej więcej mówiła projektując pod własnym nazwiskiem parę lat temu mówiąc, że dla takich Polek chce tworzyć modę i jakoś nie widzi się kobiet na ulicy w rzeczach od Kality poza ściankami.

  • Gość pisze:

    Może i wyznacza w pokazach ale nie w modzie. w Simple dominowały projekty weselno – komunijne a obecnie lato trwa cały sezon i dominują fasony ściankowo- wakacyjne. Brakuje zdecydowanie mody jesienno- zimowej. Tiule i koronki dominują od kilku lat a fasony coraz bardziej do siebie podobne.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×