Leszek Miller o zakazie edukacji seksualnej i tęczowym piątku. Były premier jest przerażony: „To jest niemożliwe, że…” [WIDEO]

Leszek Miller o zakazie edukacji seksualnej i tęczowym piątku

Leszek Miller o zakazie edukacji seksualnej i tęczowym piątku

Leszek Miller to polityk o lewicowych poglądach, ale też człowiek bardzo po ludzku, otwarcie i życzliwie spoglądający na świat. Ostatnio poprał ideę Tęczowego Piątku. Zobaczcie co powiedział reporterce Jastrząb Post.

Leszek Miller w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami zatańczył ze swoją wnuczką Moniką Miller. Występ był piękny.

Zobacz: 73-letni Leszek Miller zatańczył w „Tańcu z gwiazdami” razem ze swoją wnuczką. Co to był za walc! Już same noty jurorów mówią wszystko

Leszek Miller – co sądzi na temat idei Tęczowego Piątku oraz ustawie zakazującej edukację seksualną?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Leszka Millera, jakie jest jego zdanie na temat Tęczowego Piątku w szkołach. Polityk nie miał wątpliwości, że to dobra inicjatywa:

Uważam, że to jest dobry pomysł. Oswajanie się z własną płcią i z własną seksualnością, ale też tolerancja dla innych, to jest powinność każdego człowieka, który chce pisać się, przez duże „C” jako człowiek.

Ze zdaniem dziadka zdecydowanie zgadza się Monika Miller, uważa, że tolerancji nigdy nie jest za dużo.

Zobacz: Sandra Kubicka traci kontrakty przez „Taniec z gwiazdami”! Nie tak miała wyglądać jej przygoda z programem [WIDEO]

Leszek i Monika Miller

Jakie jest zdanie Leszka Millera na temat pomysłu wprowadzenia zakazu edukacji seksualnej w szkołach i ustawy w tej sprawie:

Jak słyszę o tym, to mam wrażenie, że mi się to śni. To jest niemożliwe, że w europejskim kraju pojawiają się tego rodzaju pomysły. Mam nadzieję, że to w sejmie ostatecznie nie przejdzie i ta ustawa, która została teraz skierowana do drugiego czytania w komisjach zostanie odrzucona i że temat się skończy. Ale sam pomysł to taki sygnał, że to jest rozważane poważnie przez takie kręgi polityczne, budzi przerażenie.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Adam Adamonis wraca? Już wiemy, czy zatańczy w dzisiejszym odcinku! [WIDEO]


Monika Miller - Taniec z Gwiazdami 10

Monika Miller - Taniec z Gwiazdami 10

Monika Miller, Leszek Miller i Jan Kliment Taniec z gwiazdami 10

Monika Miller, Leszek Miller i Jan Kliment Taniec z gwiazdami 10

Monika Miller, Leszek Miller - Taniec z gwiazdami 10

Monika Miller, Leszek Miller - Taniec z gwiazdami 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×