Była dziewczyna Antka składa ślubne życzenia i wznosi toast. Tylko u nas piękne przesłanie od Laury Breszki [WIDEO]

Laura Breszka życzenia

Laura Breszka życzenia

Antek Królikowski i Joanna Opozda 7 sierpnia wzięli ślub. Tylko u nas wideo, na którym była partnerka aktora składa życzenia młodej parze.

7 sierpnia miał miejsce ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, który odbył się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi pojawili się w kościele na chwilę przed godz. 17:00. Niedługo później powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół.

Zobacz tutaj: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Pan młody elegancki, a suknia ślubna aktorki to prawdziwy majstersztyk

Jednak związek młodych małżonków nie obył się bez zawirować, a nawet na jakiś czas się rozstali. Zwyciężyła jednak miłość, którą postanowili na wieczność przysiąc sobie przed ołtarzem. Życzenia nowożeńcom składali goście weselni, a także gwiazdy za pomocą social mediów.  My mamy prawdziwą gratkę – kilka słów dla Joasi i Antka od jego byłej dziewczyny.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Życzenia od byłej partnerki aktora

Kiedyś tych dwoje aktorów, Antek Królikowski i Laura Breszka, tworzyli udany związek. Ponoć nawet córka artystki z poprzedniego związku uwielbiała Antoniego, a on bardzo lubił spędzać czas z ukochaną i jej pociechą.

Uczucie między Królikowskim i Breszką wybuchło na planie serialu Ja to mam szczęście i plotkowano nawet, że zakochani planowali ślub. Jednak coś poszło nie tak i ich drogi się rozeszły. Potem Antek był łączony z innymi kobietami, a ostatecznie znalazł przystań u boku Joasi Opozdy, z którą się  ożenił.

Tylko u nas możecie usłyszeć słowa, jakie swojemu byłemu chłopakowi i jego małżonce przekazała Laura Breszka. Życzyła im przede wszystkim, żeby się kochali:

Życzę wam, żebyście spędzili ze sobą całe życie! W szczęściu w miłości, w wierności, żebyście się śmiali do rozpuku co noc. Żebyście po prostu się kochali, byli dla siebie dobrzy i czuli… Na pewno już to macie, więc życzę wam, żebyście byli sobą i kochajcie się – powiedziała Laura.

Poniżej wideo z przemową aktorki.


Laura Breszka składa życzenia ślubne Królikowskiemu i OpoździeAntoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Antoni Królikowski, Laura Breszka,

Komentarze

 • Gość pisze:

  Laura to jest kobieta z jajami 💪. ona ma ostry język , nie pozwoli sobą manipulować i też jest…. piękna 🌼

 • Gość pisze:

  Masakra takie to złośliwie i ironiczne życzenia …słabe

 • Gość pisze:

  Co? Tak długo? Daję im max 2 lata

 • Gość pisze:

  Pięknie wyglądają życzę wszystkiego dobrego pani mama malgorzata super wygląda

 • Gość pisze:

  Piekna para,,, ale zycie to nie bajka,,,,, madrosc ,pokora , skromnosc i prawdziwa milosc sie liczy ,,, moim zdaniem nie przetrwaja trzech lat….

 • Laura pisze:

  Laska. Ten facet ma gust i szczęście do kobiet. Każda jego była to piekna kobieta. Ale w wierności raczej długo nie wytrzyma. Za 5, gora 10 lat będzie rozwód.

 • Gość pisze:

  Taki lajf juź wygrali mlny lamentów na pudełku a jak ludzie lamentują to hajs leci wystarczy miesiąc jak u pozostałych hollyd kardanów i mozna się ustawić na 100lat a reszte czas pokaze i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×