Lara Gessler opowiedziała nam o nowym związku. Magda Gessler oszalała na punkcie przyszłego zięcia! Będzie ślub? [WIDEO]

Lara Gessler o nowym związku

Lara Gessler o nowym związku

Lara Gessler pierwszy raz opowiedziała o swoim nowym związku. Córka Magdy Gessler zdradziła co nieco na temat swojej relacji i tego, jak na nią zareagowała najsłynniejsza restauratorka w kraju, czyli jej mama. Zobacz nasz ekskluzywny wywiad.

O hucznym ślubie Lary Gessler mówił cały show-biznes. Córka Magdy wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera, Pawła Rucza. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i z początkiem 2019 roku para podjęła decyzję o rozwodzie. Młoda restauratorka długo nie narzekała na samotność. Szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego, warszawskiego prawnika, z którym zaczęła spotykać się już jako singielka.

Lara Gessler o nowym związku

Para przez długi czas unikała medialnego szumu. Dopiero we wrześniu pokazali się publicznie. Wybrali ku temu szczególną okazję, bo Bal TVN-u, podczas którego zbierane są pieniądze dla fundacji Nie jesteś sam. Ich obecność na wydarzeniu zapewniła mu szczególny rozgłos, a przy okazji pozwoliła parze na oficjalne potwierdzenie łączącego ich uczucia:

Uważam, że ważne jest to, żeby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić – powiedziała Lara w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Magda Gessler oceniła nowy związek swojej córki! Lara nie powiedziała jej wszystkiego [WIDEO]

Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Lara Gessler z partnerem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Lara i jej ukochany mogą liczyć na wsparcie Magdy Gessler. Gwiazda TVN-u z zapartym tchem kibicuje swojej córce i jej nowej miłości:

Mama rzadko pyta o zdanie. Ale nie krępuje się i chętnie wrzuca wszystko, bo faktycznie jest fanką tej relacji. Ona wcześniej się kiedyś zapytała, czy mogłabym wrzucić to zdjęcie. Więc powiedziałam, że zobaczymy, a jak już usłyszała, że zobaczymy, to już więcej nie pytała.

W takich warunkach może narodzić się coś poważniejszego. Trzymamy kciuki za tę miłość!

Zobacz: Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety


Z kim spotyka się Lara Gessler?

Z kim spotyka się Lara Gessler?

Nowy partner Lary Gessler

Nowy partner Lary Gessler

Lara Gessler i jej nowy partner zamieszkali razem

Lara Gessler i jej nowy partner zamieszkali razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×