Lanberry napisała piosenki na Eurowizję Junior dla Roxie i Viki Gabor. Teraz oceniła utwór „Somebody”, z którym wystąpi Sara. Ma szansę wygrać? [WIDEO]

Lanberry

Lanberry

Sara Egwu-James będzie reprezentowała Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Landebrry oceniła jej piosenkę i szansę na wygraną. Ma szansę zwyciężyć?

Sara Egwu-James wygrała tegoroczne preselekcje do Eurowizji Junior. Nastolatka jest doskonale znana fanom z programu The Voice Kids. Udało jej się zwyciężyć 4. edycję show. Już od momentu, gdy pojawiła się na castingach w ciemno, podbiła nie tylko serca trenerów, ale też fanów. Szybko zgromadziła wokół siebie spore grono słuchaczy. 28 września była jedną z trzech młodych osób, którym udało się dostać do finału programu Szansa na sukces, gdzie wybierano wokalistę, który będzie reprezentował nas w grudniu podczas koncertu w Paryżu.

Sara okazała się być bezkonkurencyjna i zwyciężyła zarówno w głosowaniu jury, jak i telewidzów, którzy wspierali ją SMS-ami. Na Eurowizji Junior młoda artystka zaśpiewa utwór Somebody, który został przygotowany specjalnie na tę okazję.

Lanberry oceniła piosenkę Sary Egwu-James na Eurowizję Junior

Lanberry jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale także autorką wielkich hitów. Tworzy nie tylko piosenki, które później sama śpiewa, ale także utwory dla innych artystów. To ona napisała Anyone I Want To Be, z którym Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior w 2018. Rok później słowa napisane przez Małgorzatę po raz kolejny rozbrzmiały na scenie za prawą Viki Gabor, która zwyciężyła z napisanym przez nią hitem SuperHero. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wokalistka oceniła nie tylko piosenkę, z którą w grudniu w Paryżu wystąpi Sara, ale też jej szanse na wygraną:

Bardzo jej tego życzę. Jest przezdolną artystką na początku swojej drogi, więc to jest bardzo ważne, żeby szukała nowych rozwiązań, innych rozwiązań. Trzymam mocno kciuki. Będzie super.

Jak podoba jej się utwór Sary?

Utwór jest bardzo brytyjski. Kiedy go pierwszy raz usłyszałam stwierdziłam, że jest wyjęty jakby z radia z UK, tak więc porywa.

Podzielacie zdanie Lanberry?


Sara Egwu-James

Sara Egwu-James

Willie Garson, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Willie Garson, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Sara James

Sara James

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×