Lanberry o swojej przyszłości w „The Voice”. Nie ukrywa, co dzieje się za kulisami przed kolejną edycją. Zobaczymy ją jeszcze w jury?

Lanberry o The Voice of Poland

Lanberry o The Voice of Poland

Czy Lanberry będzie jurorką w 14. edycji The Voice of Poland? Piosenkarka komentuje udział w ostatnim sezonie i zdradza, co dzieje się za kulisami. Czy chciałaby ponownie trenować uczestników?

Lanberry zaliczyła mocny debiut na scenie. Jej singiel Piątek okazał się przebojem, który doczekał się anglojęzycznej wersji i trafił na zagraniczne playlisty. W kolejnych latach piosenkarka udowodniła, że nie tylko świetnie śpiewa, ale też ma nosa do hitów. Sama komponuje muzykę i teksty. To jej w dużej mierze Polacy zawdzięczają dwa zwycięstwa na Eurowizji Junior. Lanberry jest współautorką hitów, które zapewniły wygraną Roksanie Węgiel w 2018 roku i Viki Gabor rok później.

Kwestią czasu było, aż o 35-letnią kompozytorkę upomną się producenci muzycznych formatów. W tym sezonie wokalistka zadebiutowała w roli jurorki w The Voice of Poland. Poszło jej bardzo dobrze, bo nie tylko zebrała masę dobrych recenzji wśród widzów, ale też nie mogli nachwalić się jej znajomi z planu.

Tomson i Baron, którzy rywalizowali z Lanberry o uczestników, wyznali reporterce Jastrząb Post, że byli pod wrażeniem lekkości, z jaką artystka odnalazła się w nowym fachu:

Wjechała w ten program jakby obejrzała wszystkie sezony. Obycie, jej rola w tym programie, zupełny brak nadęcia, komunikacja z nami, szacunek. Lanberry wielkie brawa – powiedział nam Baron.

Wraz z końcem 13. edycji The Voice of Poland pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości gwiazdy w programie. Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji show? W poprzednich sezonach producenci zmieniali obsadę, wprowadzając nowych bohaterów kosztem rezygnacji ze współpracy głównie z debiutantami. Jak będzie z Lanberry? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Lanberry o The Voice of Poland. Czy będzie jurorką w kolejnej edycji?

Nie jest tajemnicą, że Lanberry zajęła miejsce Sylwii Grzeszczak, która nie chciała już dłużej pełnić funkcji trenerki ze względu na inne zajętości. Jak pochodząca z Warszawy autorka tekstów ocenia swój debiut?

To była niesamowicie szybka, niczym iskra edycja. Ale też ogrom wrażeń. Będę wracać do niektórych wykonań, bo były naprawdę mistrzowskie. Praca na planie, to jak czułam się dzięki produkcji i uczestnikom, było jak w domu. To jest coś, co zostaje w naszej głowie na zawsze.

Czy żałuje którejś ze swoich decyzji?

Ja wychodzę z założenia, że jeśli tak się stało, to tak się stało i nie wracamy do tego, bo można by było się zamęczyć. Ja jestem zwolenniczką bycia tu i teraz.

Lanberry nie ukrywa, że świetnie odnalazła się w roli jurorki w muzycznym show:

To jest dla mnie praca marzeń. Mogę to wykrzyczeć z całego serca, bo wspaniale się tutaj czułam. Naprawdę praca z taką dobrą energią, zarówno uczestników, produkcji, zespołu. To wszystko tworzy ten legendarny program. Byłabym zaszczycona.

Czy taka propozycja już padła? Co na ten moment mówi się za kulisami The Voice of Poland?

Nie, nie padła. Na spokojnie. Dzisiaj był finał, więc na spokojnie.

Cała rozmowa poniżej.


Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry w The Voice of Poland

Lanberry w The Voice of Poland

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×