Szukaj

Zawadzka wygryzła Kurdej-Szatan z „The Voice”. Teraz Basia komentuje jej zwolnienie z pracy

Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka

Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w roli prowadzącej The Voice of Poland. Na tym stanowisku zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska. Barbara Kurdej- Szatan skomentowała tę decyzję. Za kogo trzyma kciuki?

W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka nie ma łatwo. W mediach co jakiś czas pojawiają się doniesienia o jej kolejnych problemach zawodowych. Ostatnio kolorową prasę obiegła informacja, że nie będzie już ona jedną z prowadzących muzyczne show The Voice of Poland. Jak poinformowało TVP, miejsce Miss Polonii ma zająć Małgorzata Tomaszewska.

Barbara Kurdej-Szatan o Marcelinie Zawadzkiej i jej problemach w pracy

Zwolnienie Zawadzkiej z show Dwójki odbiło się szerokim echem w mediach. Marcelina w roli prowadzącej radziła sobie doskonale. Gwiazda przyjęła fuchę po Barbarze Kurdej-Szatan, którą producenci show zwolnili z dnia na dzień.

Aktorka zdradziła reporterce Jastrząb Post, co myśli na temat zastąpienia Marceliny Zawadzkiej inną prowadzącą. Czy jej zdaniem wybór Małgorzaty jest trafiony?

Myślę, że sobie poradzi. Każdy kto tam pracuje radzi sobie świetnie. Produkcja Rochstar bardzo pomaga i nad wszystkim panuje, więc na pewno nie pozwolą nikomu utonąć. Marcelina jest fenomenalna. Nie wiem z jakich powodów się to wydarzyło, nie wnikam. Mnie już tam nie ma, więc nie zastanawiam się nad tym.

Basia trzyma kciuki za Marcelinę:

Życzę Marcelinie wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że nadal będzie robić bardzo dużo projektów.

Cała rozmowa poniżej.


Marcelina Zawadzka - półfinał The Voice of Poland 10

Marcelina Zawadzka - półfinał The Voice of Poland 10

Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×