Szukaj

To dlatego Anna Lewandowska już nie reklamuje szamponu! Barbara Kurdej-Szatan ujawniła kulisy rozstania trenerki z marką kosmtyczną [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Lewandowska

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Lewandowska

Barbara Kurdej-Szatan została gwiazdą marki kosmetycznej, którą do niedawna reklamowała Anna Lewandowska. Aktorka o szczegółach swojego kontraktu opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Barbara Kurdej-Szatan podpisała kolejny kontrakt reklamowy z dużym koncernem. Tym razem gwiazda użyczyła swojego wizerunku do kampanii popularnego szamponu do włosów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo przecież aktorka może pochwalić się potężną grupą fanów, gdyby nie fakt, że wcześniej ten sam produkt reklamowała Anna Lewandowska.

Przypomnijmy: Barbara Kurdej-Szatan idzie jak burza! Właśnie przejęła reklamę po Annie Lewandowskiej

Dlaczego Kurdej-Szatan zastąpiła Lewandowską w nowych spotach? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o kulisach rozstania marki kosmetycznej z trenerką:

To jest tak, że rzeczywiście reklama nie będzie teraz z Anią. Ale ten kontrakt zaproponowano mi dlatego, że szukali tym razem blondynki. Potrzebowali teraz innego typu urody i padło na mnie.

Barbara Kurdej-Szatan - reklama

Barbara Kurdej-Szatan – reklama

Basia wytłumaczyła, że jednym z powodów odsunięcia Ani od pełnienia roli ambasadorki był fakt, iż założyła ona własną markę kosmetyczną:

To reklama szamponu, a nie walka na śmierć i życie. Ania, z tego co wiem, założyła swoją markę kosmetyczną, także trzymam za nią kciuki, a ja tymczasem będę dumnie reprezentować H&S. Myślę, że to fajna sytuacja. Jestem dumna, jest mi bardzo miło. Cieszę się.

Cała rozmowa z Kurdej-Szatan poniżej.

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają poważny kryzys? Tabloid donosi o „klątwie Tańca z gwiazdami”, a gwiazda oficjalnie komentuje [WIDEO]


Urszula Dębska - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Urszula Dębska - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

All-ONS_1063861658-AAA

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×