Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan o nowej prowadzącej „Dance Dance Dance”. Krótko i dosadnie podsumowała wybór TVP [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan, Tamara Gonzalez-Prerea, Dance Dance Dance

Barbara Kurdej-Szatan, Tamara Gonzalez-Prerea, Dance Dance Dance

Dance Dance Dance: Tamara Gonzalez-Perea (Macademian Girl) nową prowadzącą show. Jak wybór TVP skomentowała Barbara Kurdej-Szatan, która poprowadziła pierwszą edycję show?

Dance Dance Dance wraca na antenę TVP z odświeżoną obsadą. W drugiej edycji programu zobaczymy nową jurorkę, nową prowadzącą i nowe duety. O główną nagrodę zawalczą między innymi Rafał Jonkisz z bratem, Kasia Stankiewicz z siostrą i Olek Sikora z Małgorzatą Tomaszewską-Słominą. Oceniać ich będą Ida Nowakowska, Robert Kupisz i Anna Mucha, która ciętymi ripostami obiecała „narobić sobie wrogów”.

Dance Dance Dance: Barbara Kurdej-Szatan o nowej jurorce

Do wczoraj nie wiadomo było, kto został nową prowadzącą Dance Dance Dance. Do tej wyjątkowej roli typowano Marcelinę Zawadzką i Kasię Cichopek. Ostatecznie stacja postawiła na młodą krew. Prezenterkę o egzotycznej, powalającej urodzie – Tamarę Gonzalez-Pereę, która internautom znana jest jako autorka bloga Macademian Girl.

Tamara Gonzalez Parea w rozbieranej sesji

Tamara Gonzalez Parea – nowa gospodyni Dance Dance Dance

Tamara przejęła fuchę po Barbarze Kurdej-Szatan. Była gospodyni tanecznego widowiska w rozmowie z naszą reporterką skomentowała wybór swojej następczyni.

Na pewno się sprawdzi. Prowadzi już Pytanie na śniadanie, więc jest obeznana z tą formą pracy i byciem prezenterką, więc jak najbardziej. Zresztą ja kocham Rochstara. To jest produkcja, która ma wszystko przygotowane od A do Zet, więc na pewno Tamara będzie zaopiekowana i wszystko pójdzie dobrze.

A jak Kurdej-Szatan ocenia duet Tamara Gonzalez-Perea – Tomasz Kammel? Czy jej zdaniem zestawienie tych gwiazd jest dobrym pomysłem?

Nie wiem jakie są między nimi relacje. Czy jest chemia czy nie ma chemii. Trudno mi to określić, ale myślę, że się świetnie sprawdzi, będzie miała też coś do powiedzenia na ten temat, więc trzymam za nią kciuki.

Tamara dała się poznać widzom jako pracowita i bardzo profesjonalna. Basia doczekała się godnej następczyni.


Goście niedzielnego DDTVN - Macademian Girl

Goście niedzielnego DDTVN - Macademian Girl

Macadamian Girl
scena z: Barabara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Barabara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×