Zniknęli z „M jak miłość” w tym samym czasie. Teraz Kurdej-Szatan i Deląg mówią, co działo się na planie

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan o pracy w M jak miłość

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan o pracy w M jak miłość

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan o pracy w M jak miłość. Gwiazdy w serialu miały wspólny, emocjonujący widzów wątek.

Przez serial M jak miłość przewinęła się cała plejada gwiazd. Jedni stawiali w nim pierwsze kroki, inni kontynuowali swoją już dobrze rozwiniętą karierę. Do tego drugiego grona zalicza się duet Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg. Aktorzy wcielali się w postaci, które jako duet dostarczyły widzom wiele emocji.

Bohater Pawła, Michał, był zakochany po uszy w Joannie – postaci, w którą wcielała się Basia. Ta z kolei nie do końca była zainteresowana budowaniem związku. Ich wątek wygasł na jesieni ubiegłego roku.

Kurdej-Szatan zniknęła z produkcji po aferze z kontrowersyjnym wpisem dotyczącym pracy Straży Granicznej i sytuacji dzieci koczujących przy polsko-białoruskiej granicy. Deląg z kolei został odsunięty od pracy, ale z możliwością powrotu do obsady w każdej chwili.

Niedawno w rozmowie z Jastrząb Post aktor zdradził, że produkcja M jak miłość zabiegała o jego powrót do obsady. Ten jednak nie był i nie jest zainteresowany kontynuacją współpracy, a to ze względu na inne projekty zawodowe.

Postać mogłaby tam wrócić i nawet ostatnio była taka propozycja, ale producentom bardzo grzecznie, miło podziękowałem, zresztą z dużą dozą sympatii z mojej strony. Serialu mi nie brakuje. Dużo w tej chwili piszę i pracuję nad nowym projektami. Wchodzi nowy projekt Netflixa w najbliższym czasie – Sekrety rodziny, wchodzimy też na plan zdjęciowy do drugiego sezonu tego serialu, więc będę zajęty. Do tego Przyjaciółki, plus mam swoje dwa projekty – powiedział Jastrząb Post.

Kurdej-Szatan i Deląg o pracy w M jak miłość

Obie gwiazdy rozstały się z serialem w różnych okolicznościach. Jak wspominają to, co działo się na planie? Kurdej-Szatan nie ukrywa, że praca z Delągiem sprawiała jej mnóstwo radości, a gdy ich wspólny wątek wygasł, było jej smutno.

Ja się bardzo cieszę, że mogłam z Pawłem pracować. Jest aktorem, którego oglądałam jeszcze nie będąc w szkole teatralnej. Byłam ogromnie dumna, że mogę z Pawłem grać i bardzo dobrze nam się pracowało. Jak zakończył się nasz wątek, to było nam trochę smutno. Wtedy Paweł powiedział, że moglibyśmy zagrać piękną parę w innym projekcie, bo nasza para w „M jak Miłość” niestety się nie zeszła. Jego postać kochała Asię, Asia nie do końca.

Paweł Deląg również wypowiada się o Basi w samych pozytywach:

Ja zawsze mówiłem: „Baśka”. Mieliśmy porozumienie bez słów. Uwielbiam Basię. Zawsze z Basią mogliśmy i pożartować i w dobrym tego słowa znaczeniu pokrzyczeć na siebie, ale zawsze to było produktywne i myślę, że big love i sympatię między nami mamy.

Cała rozmowa poniżej.


M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Michał (Paweł Deląg)

Komentarze

 • GośćPiotr pisze:

  Barbara KSz to opryskliwa wulgarna i odrażająca osoba może na straganie by się sprawdziła bo na ekranie jej nie chcemy.

  • Gość pisze:

   Na straganie Panie są bardzo miłe bo dbają żeby klient wrócił bo to jej być albo nie być natomiast Kurdej Szatan ma o sobie wielkie mniemanie ale kultury za grosz a przecież jest matka zły przykład dla dzieci i tak naprawdę to daleko jej do do rej aktorki

  • Gzar pisze:

   Miernota brak kultury

  • Olik pisze:

   Ale się wysiliłes,szkoda że nie widzisz wulgarnych w polityce ale tam się boisz pyskować,Basia to naturalna co w sercu to na języku,nie fałszywa

  • Gośćabc pisze:

   Mów za siebie. Bardzo lubię Basie

  • GośćAstonka pisze:

   Piotrusiu i kto tu jest pyskaty i ordynarny. Jesteś ŻAŁOSNY.

 • Gośćewa pisze:

  A co niby toleruje TVP?? Wróć na Ziemię, bo się zagalopowałaś.

 • Gość pisze:

  Po co wy tę kobietę Szatan promujecie?? A może sprawia wam lub jej przyjemność, że jest tak bardzo ” kochana \' ??? Tracicie tylko czas! pani Baśka powinna odejść ze sceny na jakiś dłuższy czas, może ludzie trochę zapomną , co to za ziółko .

 • Gość Ela pisze:

  Cichopek jest na szczycie ta z zębami

 • GośćZosia pisze:

  Tu powinna dołączyć Cichopek ale ona święta ja nie można ruszyć każdego można tylko ja nie wolno i może robić wszystko w TVP i pokazywać zęby a dzieci gdzie to matka takie rzeczy toleruje TVP

 • Gość pisze:

  Basia zamiataj ulice.glupia tepa kukło

 • Gośćbuba pisze:

  Po prostu nie chciał romansu z Szatan bo leciała na niego jak drapieżnik i Delag odszedł a ta odjebala numer niby ze strażą Graniczną. Burak jej w dupsko!!!

  • Gość pisze:

   Basiu jestesmy z toba jeszcze cie pokochaja na nowo no moze poza straza graniczana u nich masz przewalone Baska ale ja cie uwielbiam kochana lsnisz

 • Kasia pisze:

  Na szczecie Kurdej już nie ma.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×