Szukaj

Iwona Pavlović o nieobecności Michała Malitowskiego w jury „Tańca z gwiazdami”. Kto zajmie jego miejsce w kolejnych odcinkach? [WIDEO]

Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Jury TZG

Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Jury TZG

Iwona Pavlović o nieobecności Michała Malitowskiego

Iwona Pavlović skomentowała nieobecność Michała Malitowskiego w programie Taniec z gwiazdami. Czy na czas nieobecności tancerza, ktoś zajmie jego miejsce? Zobacz wywiad wideo.

Sporym zaskoczeniem dla widzów Tańca z gwiazdami było nagłe odejście Michała Malitowskiego, który ze względu na kontuzję nie pojawi się w trakcie trwającej edycji. Czy ktoś go zastąpi? Nasza reporterka zapytała o to Iwonę Pavlović:

Czekamy na decyzję. Na decyzję ludzi, decydentów mądrzejszych ode mnie w tej kwestii. Ponieważ nie wiemy, czekamy. Na razie wiemy, że raczej go w tej edycji już chyba nie będzie.

Jak się okazuje, brak Michała w jury wcale nie jest dla jurorów utrudnieniem, wręcz przeciwnie:

O dziwo jest łatwiej. Rzeczywiście, może przez to, że jesteśmy w 3 osoby, to tak bardziej jesteśmy jeszcze sprężeni, ściskamy pośladki. To jest bardzo trudne nasze zadanie. Mamy bardzo mało czasu, na obejrzenie ich, na skomentowanie. Ja jestem naprawdę bardzo emocjonalnie zmęczona po takim programie. I w tą naszą trójeczkę tak się sprężamy.

A Wy kogo widzielibyście na miejscu Michała?

Iwona Pavlović przed naszą kamera była ostrzejsza niż w show Polsatu! Lepiej żeby Justyna Żyła tego nie obejrzała [WIDEO]

Justyna Żyła narobiła dymu w „Tańcu z gwiazdami”! Oli Jordan opadła szczęka, ale to Iwona Pavlović nie przebierała w słowach!

Justyna Żyła rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”?! Sprawdziliśmy, co dzieje się na planie show! Już wszystko jasne!


Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Iwona Pavlović - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Konrad Gaca i Iwona Pavlović

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×