Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Znamy reprezentantkę Polski na wybory Miss Universe 2016! Na konkurs zabierze ponad 40 sukienek!Kto reprezentuje Polskę na Miss Universe 2016?

Polki na międzynarodowych konkurach piękności triumfowały kilkukrotnie. Odnosiliśmy sukcesy na Miss World czy Miss Supranational. Mniej szczęścia nasze miss miały na wyborach Miss Universe, które uchodzą za najbardziej prestiżowe na świecie. Ostatni sukces to awans Marceliny Zawadzkiej do finałowej 15. po ponad 23 latach! Złą passę chce przełamać Izabella Krzan, która potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post, że będzie w tym reprezentować Polskę.

Ile sukienek Izabella Krzan zabierze na Miss Universe 2016?

Miss Polonia 2016 w rozmowie z nami ujawniła kulisy przygotowań do wyjazdu na Miss Universe 2016. Podczas dwutygodniowego pobytu piękna modelka musi zabrać ze sobą min. po trzy kreacje na każdy dzień! Z matematycznego punktu widzenia wychodzi, że w sumie musi ich mieć aż 42!

Ze względu na to jak duży jest to konkurs musimy być przygotowane perfekcyjnie. Na każdy dzień potrzebna jest sukienka, a nawet trzy sukienki. Przede wszystkim osoby, z którymi współpracuję muszą zająć się znalezieniem odpowiedniej sukienki wieczorowej, narodowej, która podbije na pewno serca całego świata. To są ogromne przygotowania

Izabella Krzan dodaje, że nie tylko zabranie odpowiedniej garderoby spędza jej sen z powiek:

Muszę skupić się na samej sobie, na swoim ciele, na przygotowaniu się tak, aby wszystko było odpowiednie z mojej strony i razem gdzieś musimy się uzupełniać, żeby ta współpraca była dopięta na ostatni guzik na cały wyjazd

Trzymamy kciuki za Izabellę. Być może będzie pierwszą Polką, która z wyborów Miss Universe wróci z koroną najpiękniejszej kobiety we wszechświecie.

Zobacz: Kim jest Izabella Krzan? Wiemy wszystko o nowej Miss Polonii [GALERIA]

Weronika Szmajdzińska – ubiegłoroczna reprezentantka Polski na Miss Universe:

Kto z Polski na Miss Universe 2016?

Kto z Polski na Miss Universe 2016?

Miss Universe 2016 - kto z Polski?

Miss Universe 2016 – kto z Polski?

Izabella Krzan na Miss Universe 2016

Izabella Krzan na Miss Universe 2016

Czy Izabella Krzan wygra Miss Universe 2016?Komentarzy: 2


Gość | 9 stycznia 2017, 12:01

Ładna, ale też sądzę, że bez szans.


Gość | 27 listopada 2016, 23:23

Bez szans jak dla mnie. Skoro Krupińska nic nie zajęła to ona tym bardziej.


Dodaj komentarz
×