Dziś finał „Tańca z gwiazdami”. Kto wygra? Agnieszka Kaczrowska stanęła przed trudnym wyborem. Na kogo stawia?

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska, która wiele razy występowała w Tańcu z Gwiazdami i raz sięgnęła po Kryształową Kulę, skomentowała dla nas nadchodzący finał programu. Komu kibicuje?

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko znana z serialu Klan, ale może się też pochwalić sukcesami na tanecznej arenie. Jest ona młodzieżową mistrzynią tańca w tańcach latynoamerykańskich, a tytuł ten zdobyła w 2010 roku. Od 2014 roku zaczęła pojawiać się w show Taniec z Gwiazdami. Jej partnerami na parkiecie byli kolejno: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz. Z Krzysztofem Wieszczkiem dotarła do ścisłego finału, w którym udało im zdobyć się główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę.

Program od lat pojawia się na antenie i cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Agnieszka Kaczorowska jako była gwiazda show również podpatruje, jak radzą sobie na parkiecie uczestnicy emitowanej obecnie edycji.

Agnieszka Kaczorowska o finale programu Taniec z Gwiazdami. Komu kibicuje?

Już w poniedziałek odbędzie się wielki finał Tańca z Gwiazdami. O Kryształową Kulę zawalczy Kajra w parze z Rafałem Maserakiem, a jej przeciwnikiem będzie Piotr Mróz w duecie z Hanną Żudziewicz. Od samego początku edycja ta wzbudza mnóstwo emocji. Nie zabraknie ich na pewno w ostatnim odcinku, który przesądzi o zwycięstwie.

Agnieszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post skomentowała nadchodzący finał. Komu kibicuje?

To są najlepsze dwie pary tej edycji. Także super się ułożyło, że najlepiej tańczący wylądowali w tym finale. Wiadomo, że różnie bywa. Czasami głosy widzów są za kimś, kto tańczy słabiej. Natomiast teraz to będzie bardzo wyrównany finał, więc nie mogę powiedzieć dzisiaj za kim jestem. Niech pokaże to ten finał, kto jest lepszy.

Jak ocenia aktualną edycję programu?

Nie oglądałam od początku, tylko od któregoś odcinka. Było bardzo dużo fajnych osobowości jak np. Juras, który dla mnie robił cały show, bo bardzo dużo wnosił takiego charakteru do tego programu. Miałam taką swoją refleksję przy półfinale, że mimo, iż jest to już kilkunasta edycja, to dalej te pomysły na te małe historyjki taneczne, na te show taneczne się nie kończą. I że to jest cięgle coś nowego i to się bardzo ceni. To jest ta kreatywność tancerzy, choreografów, która jest warta docenienia.

Podzielacie zdanie Agnieszki?


Rafał Maserak, Magdalena Kajra Kajrowicz, pani Leokadia - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Magdalena Kajra Kajrowicz, Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×