Szukaj

Iwona Pavlović wskazała zwycięzcę 10. edycji „Tańca z gwiazdami”! Bez problemu wytypowała swojego faworyta: „Moje serce jest za…” [WIDEO]

Taniec z gwiazdami 10. Kto wygra?

Taniec z gwiazdami 10. Kto wygra?

Kto wygra Taniec z gwiazdami? Iwona Pavlović bez problemu wskazała faworyta 10. edycji, która zmierza ku końcowi. Stawia na Barbarę Kurdej-Szatan, Sandrę Kubicką czy Damiana Kordasa? O to zapytała ją nasza reporterka.

Przed nami półfinał Tańca z gwiazdami, w którym zobaczymy trzy pary. Już tylko dwa kroki od Kryształowej Kuli dzielą Basię Kurdej-Szatan, Damiana Kordasa i Sandrę Kubicką. Kto z nich wygra program? O to zapytaliśmy Iwonę Pavlović.

Kto wygra Taniec z gwiazdami 10? Oto typ Iwony Pavlović

Jurorka show przyznała, że po raz pierwszy od dłuższego czasu jest zachwycona trio, które zawalczy o awans do finału. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, w programie zobaczymy już tylko gwiazdy, które w trakcie programu w pięknym stylu rozwinęły swoje umiejętności taneczne:

W końcu oddycham pełną piersią i bardzo się cieszę, bo w końcu nadszedł historyczny moment. Zawsze było tak, że ta jedna para w finale, czy półfinale była gorsza. A tu się okazało, że są trzy fantastyczne pary najlepiej tańczące w tej edycji. Więc jest to balsam na moje serce.

Zobacz: Producenci „Tańca z gwiazdami” oszukali Olę Kot? Nie tak miały wyglądać wyniki ostatniego odcinka [WIDEO]

Taniec z Gwiazdami 10 - kto odpadł w 8. odcinku

W ćwierćfinale wystąpiło pięć par

Choć Iwona uważa, że każda z tych par zasługuje na zwycięstwo, to ona sama najbardziej kibicuje Damianowi:

Ja myślę, że oni wszyscy będą bardzo blisko siebie i do ostatniego momentu nie będzie wiadomo, kto wygra, bo cała trójka na to zasługuje. Wyjątkowo tym razem, moje serce jest za mężczyzną, ale to tylko dlatego, że chciałabym, aby męska gwiazda wygrała, bo ostatnio ciągle wygrywały kobiety.

Zobacz: Dzisiaj seksbomba o ciele Afrodyty, za to kiedyś… Odkopaliśmy stare zdjęcia gwiazdy „TZG”. 10 lat temu była szarą myszką z tytułem miss

Damian Kordas skręcił kostkę w Tańcu z gwiazdami

Damian Kordas wygra Taniec z gwiazdami?

Czy tak się stanie? O tym przekonamy się już za dwa tygodnie.


Damian Kordas i Janja Lesar

Damian Kordas i Janja Lesar

Damian Kordas skręcił kostkę w Tańcu z gwiazdami

Damian Kordas skręcił kostkę w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×