Agnieszka Hyży o tajnych ślubach Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek: „Obstawione są super teamami”

Agnieszka Hyży o ślubie Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek

Agnieszka Hyży o ślubie Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek

Kto organizuje śluby Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Szulim

Sezon ślubny w pełni. Coraz częściej w show-biznesie odbywają się ciche śluby. Niedawno „tak” z dala od paparazzi powiedzieli sobie Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Rok temu podobną tajemniczą ceremonię zorganizowali Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży. Gwiazda Polsatu od wielu lat pasjonuje się tematami ślubno-weselnymi. Wkrótce na rynek trafi jej magazyn, który będzie przedłużeniem serwisu internetowego Powiedzmy tak.

Nic dziwnego, że po porady do Agnieszki Popielewicz zgłasza się mnóstwo młodych par. Przy okazji spotkania w Soczi w Rosji na wyścigach Formuły 1 zapytaliśmy gwiazdę kibicującą drużynie Martini Racing o to, co poradziłaby Agnieszce Szulim i Małgorzacie Rozenek przy organizacji cichego ślubu i wesela.

Zdarzało mi się, że dziennikarze dzwonili i pytali, czy to ja organizuję ślub Agnieszki Szulim. Powiedziałam, że to absolutna bzdura, bo nie. Mogę domyślać się, która wedding plannerka może w nim pomagać. Jest kilka nazwisk na polskim rynku, które robią tajemnicze śluby i im to się nieźle udaje. Ja jestem jak najbardziej otwarta i cały mój zespół na porady, więc zapraszam do kontaktu

Według Agnieszki Hyży gwiazdy TVN do organizacji ślubu i wesele zatrudniły największych ekspertów w tej dziedzinie. Prezenterka ma swoje typy:

Dziewczyny są już obstawione super teamami i na pewno będą to wyjątkowe wydarzenia. Jeśli rzeczywiście te wydarzenia mają być, bo wiem sama po sobie, że tego typu informacje nie zawsze mają zbyt wiele wspólnego z prawdą

Przypomnijmy, że Popielewicz udało się utrzymać ślub z Grzegorzem Hyżym w tajemnicy do samego końca. Dopiero po ceremonii w Rzymie jedna z gazet opublikowała zdjęcie, które podobno zrobił obecny na miejscu turysta.

Zobacz: Wyciekło zdjęcie ze ślubu Popielewicz i Hyżego! I to na okładce gazety!

Agnieszka Popielewicz o ślubie Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Szulim

Agnieszka Popielewicz o ślubie Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Szulim

Kto organizuje śluby Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Szulim?

Kto organizuje śluby Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Szulim?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×