Menadżerem Oliwii Bieniuk miał być mąż Natalii Siwiec. Tymczasem jej karierą kieruje ktoś inny. Lepiej wybrać nie mogła

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w krótkim czasie stała się prawdziwą gwiazdą. Jej nazwisko w show-biznesie jest coraz bardziej znaczące. Nie uwierzycie, kto prowadzi jej karierę.

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Gdy zaczęła dorastać i coraz częściej pojawiać się na social mediów, wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Ze względu na wielkie podobieństwo do uwielbianej przez widzów mamy oraz przebojową osobowość, wszyscy wróżą jej karierę. 19-nastolatka nie ukrywa, że marzy jej się aktorstwo.

Póki co zajmuje się modelingiem. Bierze udział w różnych kampaniach, reklamach i projektach artystycznych. Ostatnio uwagę mediów skupił jej udział w słynnym tanecznym show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jak tak młoda osoba radzi sobie z licznymi zobowiązaniami?

Oliwia Bieniuk – kto prowadzi jej karierę?

Wchodząca gwiazda polskiego show-biznesu dopiero co skończyła naukę w szkole średniej, a już ma wyrobioną pozycję w branży. Wciąż dostaje nowe propozycje współpracy. Lista obowiązków robi się coraz większa. Dla tak młodej osoby pogodzenie tych wszystkich rzeczy jest na pewno trudne, dlatego potrzebuje do pomocy kogoś, kto będzie doradzał w sprawach kontraktów i zleceń, ustalał terminy, pilnował rozliczeń, dbał o kontakt z mediami. W świecie gwiazd i artystów taką osobą jest manager.

Oliwia Bieniuk po ostatnim występie w Tańcu z gwiazdami wyznała naszej reporterce, kto prowadzi jej karierę. Odpowiedź nieco zaskoczyła fanów. Okazało się, że osoba, która pomaga jej w show-biznesie, jest nam dobrze znana.

Na razie prowadzi mnie mój tata. On zajmuje się wszystkimi moimi sprawami biznesowymi. Wydaje mi się, że w przyszłości ktoś przejmie tą pałeczkę i na pewno jakoś mnie dobrze poprowadzi.

Jak wygląda proces przyjmowania kontraktów i zleceń przez Oliwię? Czy celebrytka zgadza się z wyborami swojego taty?

Raczej razem uzgadniamy wszelkie współprace i zawsze mówię tacie czy tak, czy nie, To jest takie 50 na 50.

Jak wyglądają kwestie rozliczenia?

Tajemnica. Wszystko zostaje w rodzinie.

Myślicie, że Jarosław dobrze prowadzi karierę swojej córki?


Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk na Instagramie

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk na Instagramie

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Oliwia Bieniuk — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Jarosław Bieniuk z córką Oliwią i synem Jasiem

Jarosław Bieniuk z córką Oliwią i synem Jasiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×