Krzysztof Rutkowski potwierdza udział w „TzG” i zdradza, na co przeznaczy gwiazdorską stawkę. Nieźle to zaplanował

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski oficjalnie potwierdza swój udział w Tańcu z Gwiazdami. Zdradził też, na co przeznaczy gwiazdorskie honorarium. Ma gest.

Krzysztof Rutkowski to jeden z najpopularniejszych detektywów w Polsce. Szybko udało mu się także podbić show-biznes. Jego akcje odbijały się szerokim echem w mediach, a ten doskonale wykorzystał popularność i stał się rozchwytywanym celebrytą. Brał udział w różnych programach, udzielał wywiadów i cały czas sięga po więcej. Ma też bardzo udane życie prywatne. Po kilku rozwodach w końcu odnalazł prawdziwe szczęście. Od kilku lat jest zakochany w Mai, którą poznał w czasie pracy.

Małżonkowie wspólnie wychowują synka, Krzysztofa juniora. Zakochani nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie dzielą się w prasie i social mediach kulisami życia prywatnego. Nawet na ich ślubie obecne były kamery. Teraz fani detektywa będą mogli zobaczyć go w zupełnie innej roli. Już wkrótce zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie.

Krzysztof Rutkowski odda honorarium z TzG 

Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Polsatu. Cały czas gromadzi przed telewizorami sporą publiczność, a już jesienią zobaczymy 13. edycję show. Kilka dni temu tabloid poinformował, że to właśnie Krzysztof Rutkowski pojawi się na parkiecie, a za udział w formacie wynegocjował gwiazdorską stawkę. Jak zdradził Super Express, za jeden odcinek ma otrzymać aż 30 tys. złotych.

To barwna postać, która wzbudzą duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – zdradził informator Pomponika.

Teraz głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Detektyw oficjalnie potwierdził, że wystąpi w programie i ujawnił, na co przeznaczy zarobione pieniądze.

To prawda, że wystąpię w „Tańcu z gwiazdami”. Obowiązuje mnie tajemnica umowy, dlatego nie będę komentować spekulacji dotyczących wynagrodzenia za odcinek. Ale zdradzę wam, że całą kwotę przekażę fundacji, która pomaga wdowom i sierotom po poległych policjantach – zdradził w rozmowie z Jastrząb Post.

Trzeba przyznać, że to piękny gest z jego strony. Pieniądze na pewno pomogą wielu potrzebującym osobom.


Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski - Walentynki 2022

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski - Walentynki 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×