Krzysztof Rutkowski przeprowadza się do Warszawy. „Już znalazłem piękny apartament”. Co na to Maja? [WIDEO]

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski już niebawem stanie do wyścigu o Kryształową Kulę w programie Taniec z gwiazdami. Na czas trwania programu zdecydował się zmienić miejsce zamieszkania i przeprowadzić do Warszawy. Czy Maja Rutkowska nie będzie zazdrosna o męża?

Krzysztof Rutkowski to zdecydowanie najpopularniejszy detektyw w naszym kraju i choć licencja detektywistyczna została mu odebrana wiele lat temu, nadal przyczynia się do rozwiązania najtrudniejszych zagadek kryminalnych w całej Polsce. Do najbardziej medialnych spraw z udziałem detektywa można zaliczyć historię małej Madzi z Sosnowca, schwytanie szantażysty Edyty Górniak, czy rozbicie gangu sutenerów. Rutkowski pracował także nad najbardziej tajemniczą sprawą ostatniego dwudziestolecia – zaginięciem Iwony Wieczorek, a także nad śmiercią Magdaleny Żuk podczas urlopu w Egipcie.

Krzysztof Rutkowski przeprowadza się do Warszawy. Co na to jego żona?

Liczne występy detektywa w telewizji i ciągłe promowanie go przez media sprawiły, że szybko wszedł do polskiego show-biznesu, stając się  celebrytą z prawdziwego zdarzenia. Już niebawem będziemy mogli oglądać jego zmagania na parkiecie w najnowszej edycji show Polsatu – Taniec z gwiazdami. Okazuje się, że najpopularniejszy polski detektyw zdecydował się przeprowadzić do stolicy na czas trwania programu. Krzysztof Rutkowski potwierdził te doniesienia w rozmowie z naszą reporterką.

Tak. Będę mieszkał w Warszawie na czas trwania programu Taniec z Gwiazdami. Już znalazłem piękny apartament, blisko miejsca gdzie będą prowadzone treningi. Nie mogę powiedzieć gdzie, bo nie mogę doprowadzić do takiej sytuacji, w której fani będą czekali przed moim apartamentem. Muszę zachować odrobinę ostrożności i dyskrecji.

Czy Maja nie będzie zazdrosna o swojego męża – Krzysztofa?

Ja myślę, że to uzgodniliśmy. Decyzja o tym, czy mam wystąpić, czy w ogóle mogę pozwolić sobie czasowo na występ w programie Taniec z Gwiazdami, bo ja nie daję powodów do tego, żeby Maja była zazdrosna. Gdyby była, to zwyczajnie wyprowadziłaby się z domu. Tak jak ja bym to zrobił.

Będziecie kibicować Krzysztofowi?


Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski - 2. rocznica ślubu

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Krzysztof Rutkowski i jego flotylla aut (BMW 7)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×