Krzysztof Gojdź wskazał najgorzej poprawioną gwiazdę: „Te usta i policzki to jest dramat” [WIDEO]

Krzysztof Gojdź wskazał najgorzej zrobioną gwiazdę

Krzysztof Gojdź wskazał najgorzej zrobioną gwiazdę

Krzysztof Gojdź ocenił urodę polskich gwiazd w rozmowie z czytelnikami Jastrząb Post. Bez ogródek wskazał, kto przesadza z poprawianiem urody.

Poprawianie urody stało się coraz popularniejsze. Wiele znanych kobiet w pogoni za młodym wyglądem oddaje się w ręce chirurgów plastycznych. Nie wszyscy jednak decydują się na zabiegi drastycznie zmieniające twarz czy sylwetkę. Czasami wystarczy tylko wypełnić zmarszczki i lekko poprawić kontur ust, by osiągnąć imponujący efekt.

Kto jest najgorzej poprawioną polską gwiazdą? Krzysztof Gojdź ocenia

Jednym z najsławniejszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce jest Krzysztof Gojdź. Popularność przyniósł mu cykl programów dla TVN Style i udział w Tańcu z gwiazdami. Do niedawna prowadził klinikę w Warszawie, która cieszyła się ogromną popularnością. Obecnie swoją działalność zawodową kontynuuje w Miami.

Jako ekspert ocenił urodę Magdy Gessler, która mimo upływającego czasu wygląda wyśmienicie.

Magda Gessler jest gwiazdą, ale ona jest naturalna i zawsze jak razem pracowaliśmy ze sobą, w sensie ja nad nią, to tylko jakieś naturalne zabiegi. Żadnych kwasów hialuronowych, żadnych botoksów co podejrzewają jej fani i fanki – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Krzysztof wskazał również gwiazdę, która jego zdaniem jest w Polsce najgorzej zrobiona:

Nie wiem nawet kto u nas jest w Polsce gwiazdą, bo bardzo mało obserwuję show-biznes. Widzę, że pojawiają się nowe, młode nazwiska. Jakieś patocelebrytki, które się biją. I te patocelebrytki są zrobione dramatycznie. Te usta i policzki to jest dramat. Ale jeżeli tej osobie te policzki służą temu, żeby być zaporą przy tym, jak dostanie od innej patoinfluencerki, to ok. Mówię m.in o Godlewskiej. Jeżeli ona jest z tym szczęśliwa, jeśli influencerski są z tym szczęśliwe – why not. Niech każdy robi co chce ze swoją twarzą. Ja jestem daleki od oceniania i hejtowania kogoś. Rób co chcesz ze swoją twarzą, ja tylko mogę cię poinformować, że jak skończysz lat 40, 50, to wszystko się rozsypie. Będziesz wyglądała dramatycznie.

Ma rację?

Zapis całej rozmowy live na Instagramie poniżej:


Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska - jak wygląda bez makijażu?

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Krzysztof Gojdź – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Krzysztof Gojdź – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×