Wow. Krzysztof Gojdź nawiązał kontakt z Jennifer Lopez! Już wie, jak poprawi jej urodę

Krzysztof Gojdź, Jennifer Lopez

Krzysztof Gojdź, Jennifer Lopez

Krzysztof Gojdź idzie jak burza. Dopiero co przeprowadził się do Miami w Stanach Zjednoczonych, a już nawiązał kontakt z Jennifer Lopez. Zapowiedział, że kwestią czasu jest, aż wokalistka zawita do jego gabinetu.

Przez polski show-biznes przewinęło się wiele osób z różnych branż, ale z zakresu medycyny nikt nie dorównał Krzysztofowi Gojdziowi. Lekarz medycyny estetycznej w krótkim czasie wyrósł na jedną z najbardziej charyzmatycznych osobowości w branży rozrywkowej. Jego barwne usposobienie docenili producenci Tańca z gwiazdami, w którym wystąpił pod warunkiem przekazania całego wynagrodzenia na cele charytatywne.

Gdy Gojdź w Polsce osiągnął już wszystko, co chciał, spakował walizki i wyprowadził się do Miami. Na Florydzie otworzył gabinet medycyny estetycznej i zdążył nawiązać kilka cennych znajomości z Amerykanami. Nie tak dawno zapowiadał, że udało się mu skontaktować z rodziną Kardashian-Jenner. Nie wiadomo jednak, czy któraś z sióstr korzysta z jego usług. Teraz zdradził nam, że wkrótce spotka się z największą żyjącą seksbombą – Jennifer Lopez.

Krzysztof Gojdź spotka się z Jennifer Lopez

Krzysztof pochwalił się, że wreszcie skontaktował się z J.Lo. Już ma wizję, jak chciałby poprawić jej urodę. Nie planuje większej rewolucji w wyglądzie artystki – ma wyglądać tak jak teraz, czyli jak „niezrobiona”. O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Jennifer Lopez. Niby zrobiona, ale niezrobiona. To jest moje marzenie, żeby do mnie przyszła i przyjdzie w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Więc jak się spotkamy następnym razem, to mam nadzieję, że się pochwalę, że już ją robię.

Są jednak gwiazdy Hollywood, które zdaniem Gojdzia przesadzają z poprawianiem wyglądu:

Jest też dużo przerysowanych gwiazd. Głównie z Kalifornii. Np. Nicole Kidman. Jej twarz w ogóle się nie rusza. Czy Meg Ryan. To były piękne, fajne osoby, ale w pewnym momencie trafiły nie do tego lekarza, co trzeba. Większość lekarzy na świecie wykształciłem, również w Stanach. Więc znam ten poziom medycyny estetycznej na całym świecie. I faktycznie niektórzy nie mają tych oczu, tej ręki i tego spojrzenia na twarz. Ale cieszmy się, że dr. Gojdź jest w Miami, w Stanach, niedługo również Nowym Yorku i Beverly Hills, więc te gwiazdy będą coraz piękniejsze.

Czekamy na relację ze spotkania z J.Lo.


Jennifer Lopez – American Music Awards 2020, kreacja Balmain

Jennifer Lopez – American Music Awards 2020, kreacja Balmain

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Krzysztof Gojdź – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×