TVN nagrał walkę Krystyny Czubówny ze śmiercią. Znamy kulisy dramatu jaki rozegrał się na planie „Agenta” [WIDEO]

Krystyna Czubówna tonie

Krystyna Czubówna tonie

Krystyna Czubówna mogła stracić życie w Agencie

Krystyna Czubówna zaledwie po emisji jednego odcinka stała się ulubioną uczestniczką nowej edycji Agenta. Nie wszystko było jednak takie piękne, jak mogłoby się wydawać. Słynna lektorka przeżyła chwile grozy, wręcz otarła się o śmierć.

Chyba nikt nie spodziewał się, że Krystyna Czubówna weźmie kiedykolwiek udział w programie survivalowym jakim jest Agent. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją decyzją i przyjęła propozycję TVN-u bez dłuższego namysłu.

Jak zdradziła nam podczas XVI noworocznego obiadu zorganizowanego przez Bognę Sworowską, na udział w show zdecydowała się po obejrzeniu jedynie dwóch odcinków poprzedniej edycji:

Ja nie mam telewizora. Wobec tego ja wiedziałam, że taki program istnieje, ale w ogóle go nie znałam i zanim zdecydowałam się, że jednak wezmę w tym udział obejrzałam dokładnie dwa i pół odcinka ostatniej edycji. A tylko tyle, bo jak wtedy znalazłam na to czas, to wysiadło w domu WiFi, więc można powiedzieć, że nie do końca przygotowałam się do tej lekcji.

Już w pierwszym odcinku, pomimo początkowo niekorzystnej dla grupy zagrywki, została ulubienicą widzów. Internet zalała fala pozytywnych komentarzy. Czy w najbliższą środę także pani Krystyna skradnie serca widzów? Jedno jest pewne, TVN wyemituje bardzo emocjonujące sceny! Podczas nagrań doszło bowiem do bardzo niebezpiecznej sytuacji, w której Czubówna zaczęła się topić:

Pogoda bardzo nam nie sprzyjała. Było sztorm no i doświadczyłam spotkania z żywiołem. To jest coś takiego, że my chyba tak bagatelizujemy znaczenie natury, co zresztą przejawia się w codziennym żuciu. To że mamy taką postawę, a nie inną, to że nie dbamy o naszą planetę świadczy o tym, że z taką dezynwolturą do tego tematu podchodzimy, a tak naprawdę jesteśmy małym pyłkiem w obliczu siły jaką ma natura. I ja z tą siłą sztormowych fal właśnie się spotkałam. To była dla nie duża lekcja – wyznała.

Najbliższy odcinek Agent Gwiazdy już w środę o 21:30 w TVN.

Zwiastun drugiego odcinka programu Agent Gwiazdy 4:

Edyta Górniak nawet nie ukrywa, jak bardzo uraziła ją Kinga Rusin. Padły słodko-gorzkie słowa

Pierwszy odcinek „Agent – Gwiazdy 4” za nami! Emocje były ogromne już w pierwszych sekundach!

Nowa przyjaźń w show-biznesie! Edyta Górniak znalazła bratnią duszę w reality-show. „Czujemy się bardziej niż wszyscy inni” [WIDEO]


Krystyna Czubówna-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Krystyna Czubówna-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Krystyna Czubówna jako pierwsza zdobyła Telekamerę

Krystyna Czubówna jako pierwsza zdobyła Telekamerę (fot. 2001 r.)

Krystyna Czubówna poprawiła twarz

Krystyna Czubówna poprawiła twarz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×