Szukaj

Wielki sukces Krystny Jandy! Wyróżniona w światowym rankingu na najlepszą aktorkę wszechczasów!

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda na liście IMDB

Krystyna Janda może mówić o wielkim wyróżnieniu. Aktorka została zauważona przez serwis imdb.com. Została umieszczona na liście najlepszych aktorek wszechczasów (The Best Actresses of All Time). Polka znalazła się na 14. miejscu i wyprzedziła tym samym takie sławy jak: Michelle Pfeiffer, Diane Keaton, Catherine Deneuve czy Juliette Massina.

Gwiazda wydaje się nic nie robić z tego wyróżnienia, ponieważ do tej pory nie pochwaliła się tym publicznie. Właścicielka Teatru Polonia oddaje się pracy zawodowej i nie zwraca uwagi na otoczkę, która towarzyszy jej zawodowi. Stara się pracować dla ludzi, a nie dla nagród, co wielokrotnie podkreślała. Niemniej jednak to bardzo miłe, że nasza rodaczka została zauważona przez największą na świecie internetową bazę danych na temat filmów i ludzi z nimi związanych.

Polacy są coraz częściej doceniani za granią. Filmy naszej produkcji podbijają światowe rynki. Ostatnio, podczas Berlinale 2016 film Tomasza Wasilewskiego Zjednoczone stany miłości wywalczył srebrnego niedźwiedzia. Z kolei Planeta Singli zainteresowała producentów z Hollywood.

Zobacz: Berlinale 2016: Polska z nagrodą! Wielki sukces naszego filmu

Krystyna Janda, Maria Seweryn

Krystyna Janda najlepszą aktorką wszech czasów


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×