Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda o wizycie Angeliny Jolie w Ukrainie. „To nie jest jakaś operacja specjalna”

Kożuchowska, Janda o Angelinie Jolie w Ukrainie

Kożuchowska, Janda o Angelinie Jolie w Ukrainie

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda skomentowały sekretną wizytę Angeliny Jolie w Ukrainie. Gwiazdy są pod wrażeniem postawy, jaką zaprezentowała uwielbiana na całym świecie aktorka.

Angelina Jolie od lat skupia na sobie uwagę mediów z całego świata. Jest świetną aktorką z Oscarem w dorobku, uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet, a do tego intryguje prasę plotkarską prywatnym życiem. Była żoną Brada Pitta, z którym doczekała się sześciorga dzieci, w tym trojga adoptowanych.

Jolie nie potrafi biernie patrzeć na ludzką krzywdę. Wielokrotnie udowodniła, że zawsze stoi po stronie pokrzywdzonych i walczy w ich imieniu. Robi to z wielką klasą, bez szczególnego nagłaśniania swoich działań w mediach. Jako specjalna wysłanniczka Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców wielokrotnie odwiedzała kraje, w których trwa wojna, w tym Kambodżę (gdzie adoptowała swojego pierwszego syna, Madoxa), Pakistan, czy ostatnio Jemen. Ostatnio amerykańska gwiazda spakowała walizkę i bez zapowiedzi przyleciała do Warszawy, z której udała się do Lwowa.

W Ukrainie spędziła kilka dni. O jej wizycie dowiedział się świat, gdy do internetu wyciekło nagranie z kawiarni, w której gwiazda została otoczona wianuszkiem fanów.

Podobno podczas wizyty Jolie miała spotkać się z prezydentem Wołodymirem Zełenskim i/lub – w zależności od źródeł – jego żoną Ołeną. Odwiedziła też pacjentów miejscowych szpitali. Dokładny cel wizyty aktorki na wschodzie Europy nie został upubliczniony. Spekuluje się, że być może jest on związany z jej pracą nad filmem o wojnie w Ukrainie.

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda o wizycie Angeliny Jolie w Ukrainie

Niezależnie od intencji wizyty Jolie, gratulacje i pełne podziwu słowa pod jej adresem płyną z całego świata. Zwłaszcza Ukraińcy chwalą ją za jej solidarnościowy gest. Pod wrażeniem są także polskie gwiazdy. Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda wyraziły swój zachwyt w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Kożuchowska przypomniała, że Jolie jest ambasadorką UNICEF-u, która wzorowo wywiązuje się ze swoich zadań:

Wiem, że Angelina Jolie jest od wielu lat ambasadorką UNICEF-u i zajmuje się sprawami dotyczącymi uchodźców. Więc ten jej pobyt we Lwowie był czymś absolutnie naturalnym i cieszę się, że tam pojechała. Dzięki takim osobom, takim ambasadorom, którzy budzą duże zainteresowanie mediów na świecie, będzie można też pokazać to, co się tam dzieje całemu światu – że to nie jest jakaś operacja specjalna, jak to niektórzy nazywają, tylko jest to okrutna, straszna wojna, w której cierpią ludzie, tracą życie, gdzie dzieją się rzeczy potworne, których nie można by było sobie wyobrazić, że mogą się dziać w dzisiejszych czasach.

Krystyna Janda porównała Jolie do Marleny Dietrich – niemiecko-amerykańskiej piosenkarki, która zmarła w 1992 roku:

Podziwiam tego rodzaju wyczyny. To jest prawdziwy wyczyn. Zawsze mówiono z podziwem o Marlenie Dietrich, że przyjechała i była na froncie II Wojny Światowej i była po stronie aliantów. Teraz jest to naprawdę prawdziwe bohaterstwo. Ja byłam tym prawdziwie poruszona.

Cała rozmowa z gwiazdami poniżej.


Angelina Jolie w Ukrainie

Angelina Jolie w Ukrainie

Angelina Jolie w Ukrainie - reakcja chłopca

Angelina Jolie w Ukrainie - reakcja chłopca

Angelina Jolie w Ukrainie - reakcja chłopca

Angelina Jolie w Ukrainie - reakcja chłopca

Komentarze

 • Gość pisze:

  To we Lwowie normalnie kawiarnie działają?

 • Gość pisze:

  Taaaa… Była też ambasadorką prewencyjnego usunięcia jajników. Czyli gorąco do tego zachecala.
  Miliony młodych kobiet poszły jej śladem i tym samym pozbawiły się możliwości posiadania dzieci.
  Taaaa…ambasadorka z krwi i kości.

  • Mag pisze:

   Każdy ma wybór. Angelina żadnej kobiety raczej za rękę nie ciągnęła. To raczej świadomość kobiecą wzrosła

  • Amazonka pisze:

   Jasne, niech sobie umiera na raka, byle by miała cycki i jajniki

  • GoXDść pisze:

   Kobiety same decydują o swoich ciałach i o tym, czy będą chciały mieć dzieci, POLSKI SMALEC ALFA W SZOKU1111!!!!! XD

  • Gość pisze:

   Ty wiesz co piszesz? Wiesz dlaczego robiły te operacje? Doczytaj niedouku. Nikt bez wskazań medycznych nie wytnie jajników w Polsce. Żałosne , żeby takie bzdury wypisywać!

  • Gość pisze:

   Ale zaścianek polskich katoli

  • Gość pisze:

   Miliony kobiet poszły jej śladem?? A co, one rozumu nie mają i robią to co Angelina? Jakby Angelina skoczyła z mostu to pani też by skoczyła?? Bo przecież pisze pani że miliony kobiet idzie jej śladem… Ja mam swój własny rozum i nikogo nie naśladuje ani nikogo o nic nie obwiniam….

  • Maria pisze:

   Nie usunięcie ale podwiazanie jajników,z tym że gdyby chciała zostać matką w każdym momencie można .jajniki udrożnić.Chocby nawet usunęła to już była matką.Jednakmialapowod żeby się zabezpieczyć.bierze inne dzieci którym daje szczęście, szansę życiowe.Nasze aktorki opływają w luksusach a dzielić się nie potrafią,zawsze im mało.Publicznie płaczą że mało.Prosze sobię przypomnieć pierwszy okres pandemi co bezwstydnie wygadywaly.

  • GośćBozena pisze:

   Bzdury ,głupota ,nie douczenie , złośliwość i pospolita wredność.

  • Gość pisze:

   Rozumiem, że posiadanie dzieci to OBOWIĄZEK? Mam dwoje, w tym córkę, 18-latkę i ona nie chce mieć dzieci. Żaden problem.

 • Gość ewa pisze:

  Trollowanie chamów nie ustaje ń

 • Polka pisze:

  Mysle, że działała dla służb specjalnych jankesow w celach propagandowych. Bo nie slyszalam aby udzielała pomocy dzieciom w Libii, Iraku czy Czadzie.zwykla propaganda. Tylko się dziwię,ze aktorka o takim formacie dała sie zmanipulować.

 • Gość pisze:

  Muliste dno/szambo w tych 3 wpisach. Oby los im odpłacił za „dobre serce”

 • Gość pisze:

  Nie pokazujcie proszę już tej starej frustratki Jandy niech ona weżmie ten zamrożony chleb i zawiezie na Ukrainę będzie potem głośno o jej wyczynie

  • Gość pisze:

   Lopieram

  • Gośćmilano pisze:

   🤗🤗

  • Maria pisze:

   To prawda i one same siebie nazywają elitą, Jeszcze brakuję między nimi ŁEPKOWSKIEJ . Może pomagają jakiejś fundacji,ale nie jako ze szczerego serca,bo mają zwrot w podatku. Tacy ludzie nic darmo nie pomogą

  • Gość pisze:

   Ta komunistka Janda i jej uczenia Korzuchowska dlaczego nie pojechał na Ukrainę z darami i pomocą, a biedę są nie mają kasy.

 • Gość pisze:

  Janda a nie chciałaś się wbić w kolejkę przed Jolie? Taki był spokój a ty znowu pajacujesz małpo 🤦‍♂️

 • Helmut pisze:

  Bylem się
  WYSRAĆ

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×