Gwiazdy świętowały 5. urodziny Kliniki ESTELL. Maja Sablewska, Maria Winiarska i Modny Tata zdradzili nam, jak dbają o urodę [WIDEO]

Gwiazdy na 5. urodzinach kliniki Estell

Gwiazdy na 5. urodzinach kliniki Estell

Klinika ESTELL skończyła pięć lat. Na przyjęciu urodzinowym połączonym z pokazem mody Violi Piekut pojawiły się gwiazdy, które od dawna korzystają z usług ekspertów. Zdradziły nam, jakim zabiegom poddają swoje ciało.

W sobotę, 5 października, Klinika ESTELL świętowała swoje piąte urodziny. Klinika Medycyny Estetycznej pragnie wspólnie dbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno swoich pacjentów, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ich komfort i osobiste priorytety. Każdemu z nich pomaga zrealizować marzenia oraz dążyć do pożądanych zmian, ale również utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm.

Podczas świętowania urodzin Kliniki ESTELL odbył się pokaz mody jednej z najbardziej znanych polskich projektantek Violi Piekut. Nie mogło także zabraknąć znanych i cenionych gwiazd, które od lat korzystają z usług ESTELL i cenią ją za niezwykły profesjonalizm:

Współpracuję z marką ESTELL już od wielu lat, ale ja jestem za tym, żeby dbać o siebie kompleksowo, czyli regularny wysiłek fizyczny, dobra dieta. Ja nie mówię o takich ortodoksyjnych historiach, że ktoś się trzyma kalorii, godzin itd. Po prostu chodzi o to, żeby zdrowo jeść, zdrowo żyć i nie odczłowieczać się w tym wszystkim i nie pędzić za tymi ideałami, bo to jest niezdrowe. Po pierwsze regularnie robię mezoterapię, nawilżam skórę, wszystko naprawdę spokojnie w granicach rozsądku – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, która z kliniką związana jest już od wielu lat.

Maja Sablewska i Dr n. med. Krzysztof Jakubowski

Maja Sablewska i Dr n. med. Krzysztof Jakubowski

Zofia Zborowska, dla której niezwykle ważne jest bycie pro eko, i której domeną jest naturalność, ceni klinikę za różnorodność zabiegów jakie oferuje:

Przede wszystkim zmywam makijaż, jeżeli się maluję, a maluję się bardzo rzadko. Maluję się kosmetykami, które są jak najbardziej naturalne, mają jak najmniej chemii w sobie i nie są testowane na zwierzętach. Żyję aktywnie, bo wbrew pozorom aktywność fizyczna też ma wpływ na kondycję naszej skóry. Ma też wpływ na nasze samopoczucie, a im lepsze samopoczucie, tym lepsza skóra. Czasem korzystam z zabiegów medycyny takich jak nawilżanie, infuzja tlenowa. Jestem absolutnym igłofobem i krwiofobem więc nie mogłabym robić wszystkich bardziej inwazyjnych zabiegów, bo się po prostu tego boję. Ale wszystko co jest w miarę naturalne i nieinwazyjne, to jestem na tak i uważam, że warto.

Mama Zofii Zborowskiej, Maria Winiarska, jest absolutnie zakochana w zabiegach, które oferuję Klinika ESTELL. Na co dzień aktorka bardzo dba o swoją skórę:

Zawsze na noc smaruję twarz kremem nawilżającym. Testuję różne kremy, żeby się przekonać, który jest najlepszy. A teraz, po dzisiejszym spotkaniu, postanowiłam wpaść do Kliniki ESTELL i zadbać o siebie profesjonalnie. Korzystałam z zabiegów u Pana dr. Jakubowskiego. Ze względu na mój zawód nie chciałam za bardzo ingerować w buzię, mówię o tych wszystkich botoksach, które robią sztywną twarz. Zrobił mi tylko coś takiego, że mi odświeżył buzię, wyglądałam ładnie, ale najwyższa pora to powtórzyć.

Nie tylko kobiety mogą i powinny o siebie zadbać. Jak przekonuje Michał Będźmirowski, znany jako Modny Tata, sam od dłuższego czasu jest związany z Kliniką ESTELL, gdzie kompleksowo może zadbać o swoje zdrowie, świetne samopoczucie i wygląd:

Taka pielęgnacja codzienna, krem itd. Ale od dłuższego czasu jestem związany z kliniką ESTELL, gdzie zabiegi są związane ze skórą, z dermatologią, ze stomatologią czyli z kwestiami, których mężczyzna absolutnie nie powinien i nie musi się wstydzić i koniecznie powinien tutaj wpaść i zadbać o siebie.

Przedstawiciele Kliniki ESTELL w towarzystwie Modnego Taty i jego żony (pierwsza z lewej)

Przedstawiciele Kliniki ESTELL w towarzystwie Modnego Taty i jego żony (pierwsza z lewej)

Dr n. med. Krzysztof Jakubowski wie, że najważniejsze jest dobro pacjenta. Dążenie do doskonałości i ciągły rozwój, to cele jakie stawia sobie klinika, aby sprostać najwyższym wymaganiom pacjentów i zaoferować im najlepszą jakość:

Oceniamy pacjenta w czasie wizyty. Ja jako lekarz mam obowiązek powiedzieć pacjentowi, żeby on, mało wydając, wyglądał korzystnie. Wykonujemy zabiegi typu mezoterapia, żeby skórę nawilżyć przed latem, nawilżyć ją po wysuszeniu więc robimy to na takiej zasadzie, jakiej potrzeba, a nie, że ja chcę. To jest pacjent i to jest jego skóra. Każdy z nas jest inny. Musimy tak to dobrać, żeby to było dla niego bezpieczne.

Całą relację z wydarzenia znajdziecie poniżej.


Klinika ESTELL świętowała 5 urodziny

Klinika ESTELL świętowała 5 urodziny

Przedstawiciele Kliniki ESTELL w towarzystwie Modnego Taty i jego żony (pierwsza z lewej)

Przedstawiciele Kliniki ESTELL w towarzystwie Modnego Taty i jego żony (pierwsza z lewej)

Viola Piekut zaprezentowała kolekcję swoich ubrań podczas urodzin kliniki ESTELL

Viola Piekut zaprezentowała kolekcję swoich ubrań podczas urodzin kliniki ESTELL

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×