Klaudia Halejcio o zaręczynach i ślubie. Historia pierścionka z brylantem może rozczarować jej fanów

Klaudia Halejcio o zaręczynach

Klaudia Halejcio o zaręczynach

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski zaręczyli się? Aktorka rozwiewa wątpliwości w kwestii imponującego pierścionka z brylantem. Zdradziła nam, czy jest narzeczoną ojca swojej córki.

Klaudia Halejcio z zawodu jest aktorką, która debiutowała lata temu w serialu Złotopolscy. Jej postać była na tyle wyrazista, że do dzisiaj jest z nią kojarzona, chociaż w swoim dorobku ma jeszcze kilka innych ról. Na przestrzeni lat aktorka przeszła sporą metamorfozę. Nie ukrywa, że jej inspiracją w zakresie stylu jest Kim Kardashian.

Podobnie jak amerykańska celebrytka Klaudia zdecydowała się nie ograniczać swojej działalności do aktorstwa. Swoją aktywność przeniosła do internetu. Social media stały się jej głównym źródłem zarobku. To tam publikuje regularnie posty sponsorowane. Podkreśla prz tym, że zachwyca się jedynie produktami, które wcześniej spełnią jej oczekiwania. W ten sposób pozostaje wiarygodna dla swoich odbiorców.

Prywatnie Halejcio jest szczęśliwą mamą i partnerką Oskara Wojciechowskiego. 28-latek nie jest związany z show-biznesem, dlatego każda wspólna publikacja pary cieszy się sporym zainteresowaniem w mediach. Wiadomo, że zakochani na co dzień żyją w luksusowej willi, której wartość wyceniana jest na 9 milionów złotych.

Niedawno pojawiły się plotki, że Halejcio zaręczyła się. Ile jest w nich prawdy?

Klaudia Halejcio o zaręczynach i ślubie z Oskarem Wojciechowskim

Spekulacje na temat zmiany statusu związku pary pojawiły się w momencie, w którym Klaudia na początku maja udostępniła zdjęcie imponującego pierścionka z brylantem. Błyskotka od razu przyciągnęła uwagę internautów i dziennikarzy. Fani ruszyli z gratulacjami z okazji oświadczyn. Słusznie?

Halejcio w rozmowie z reporterką Jastrząb Post rozwiała wszystkie wątpliwości. Historia imponującej biżuterii może rozczarować jej fanów – nie jest ona prezentem od ukochanego:

Pierścionek jest mój. Sama go sobie kupiłam. To nie jest jeszcze ten brylant. Mamy swój na to jakiś pomysł i nigdy nie zdradziłam, dlaczego tak jest, więc nadal nie zdradzam.

Okazuje się, że Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski jak na razie nie zdecydowali się na zaręczyny:

Zaręczyn jeszcze nie było. Jak większość rzeczy, które są bardzo ważne w moim życiu najpierw pojawi się taki moment, w którym ja zacznę się tym cieszyć, sama więc być może to wszystko nie będzie w danym, rzeczywistym czasie, ale na pewno się pojawi.

Czy ma już pomysł na ślub i suknię ślubną?

Mam cały pomysł na wszystko. Ale to jest owiana tajemnicą.

Trzymamy kciuki.


Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio pokazała powitanie z córeczką. Jak zareagowała Nel?

Klaudia Halejcio pokazała powitanie z córeczką. Jak zareagowała Nel?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×