Wirtualna Polska

Klaudia Halejcio o byciu macochą i relacjach z byłą partnerką swojego partnera. „Jest we mnie wpatrzona” [WIDEO]

Klaudia Halejcio o byciu macochą i relacjach z byłą partnerką swojego partnera. „Jest we mnie wpatrzona” [WIDEO]

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio ma córeczkę, ale jest także macochą. Spytaliśmy, jak wyglądają jej relacje z pasierbicą, a także byłą partnerką jej narzeczonego. Szczere słowa aktorki są po prostu piękne!
Wirtualna Polska

Klaudia Halejcio jest aktorką, ale także narzeczoną Oskara Wojciechowskiego oraz mamą malutkiej Nel. Od niedawna planuje ślub.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Klaudia Helejcio jest macochą

Klaudia Halejcio opowiedziała o byciu macochą dla córeczki z poprzedniego związku Oskara. Jak odnajduje się w tej roli? Jakie ma relacje z dziewczynką?

Super. Mam bardzo komfortową relację. Mój Oskar ma cudowne dziecko, które kocham. Traktuję ją jak swoją córkę, więc ją pokochałam zanim urodziło się moje dziecko. To otworzyło mi jeszcze bardziej taką przestrzeń miłości do dziecka, zanim pojawiło się moje dziecko.

A jak wyglądają jej relacje z mamą Hani? Nie zawsze związki, w których jest obecny były partner, są łatwe. Jak jest w przypadku Klaudii?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mama Hani jest super kobietą. Mam od niej ogromny komfort, realizuję się w tym temacie. Teraz lecę na wakacje bez Oskara, zabieram ze sobą Hanię. Jedziemy z moimi rodzicami, mamą, siostrą. Ona uwielbia spędzać ze mną czas. Jedzie sama, nie płacze za mamą, za tatą. Czuje się z nami dobrze, ona tęskni za mną. To jest niesamowite. Ja widzę, jak ona ma siedem lat, jak ona mnie naśladuję. Jest taka różnica, ja mam dwuletnie dziecko, które jest takim bobasem i nagle mam taką dziewczynkę, która zaczyna się interesować i mnie naśladować. To jest wspaniałe, że ona jest w jakiś sposób jest i wpatrzona i uwielbia spędzać ze mną czas. Jest też taką trampoliną i taką kalką tego, co pojawia się u mojego dziecka. Dla mnie to jest niesamowicie ważne i to jest wspaniała inwestycja, która rzutuję na Nelusię. Ja widzę jak ja się zachowuje z Hanią i moje dziecko potem to kopiuje. To jest piękne.

Sposób Klaudii Halejcio na zdrowe relacje w rodzinie patchworkowej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Poznanie się i układanie wspólnego życia, gdy wciąż mamy kontakt z byłymi partnerami, którzy są rodzicami dziecka, nie jest łatwe. Często dochodzi do spięć i starć. Czy w przypadku Klaudii też tak było? Jak udało im się poukładać relację?

Trzeba mieć ogromną dojrzałość i być bardzo świadomym tego, co się dzieje. Ja mam taki komfort, że mama Hani jest bardzo świadomą kobietą, dla której komfort jej dziecka i to, co się u niej dzieje jest bardzo ważne. Ważniejsze bardziej niż jej emocje itd. Jeśli Hania jest szczęśliwa, to jest to dla niej najważniejsze. Ona nigdy nie będzie robiła nic wbrew temu, bo dla niej Hania jest najważniejsza. Ona jest bardzo świadoma tego wszystkiego. Wie, że po drugiej stronie ma kobietę, do której się przekonała, poznała mnie, ma jakąś intuicję, czuje się bezpiecznie i mamy bardzo dobrą relację i to pozwala nam to tworzyć. Plus mój partner, on zawsze zadbał o to, abym ja się czuła komfortowo z każdej strony. Przy mamie Hani, w relacji z jego dzieckiem, w relacji naszej trójki i w relacji naszej czwórki, kiedy jesteśmy jeszcze z jego dzieckiem i naszym dzieckiem, ja nigdy nie poczułam się niekomfortowo. Największą pracę wykonał tu mój partner, który sprawił, że potrafimy tworzyć tę rodzinę. 

Wirtualna Polska

Jak Klaudia Halejcio wspomina pierwsze spotkanie z mamą Hani?

Odbierałam sama Hanię i poznałam jej mamę. Od razu czułam, że to jest fajna kobieta, z którą ja bym się nawet zaprzyjaźniła. Wiedziałam, że musi to być fajna, dobra kobieta, ponieważ mam wspaniałego mężczyznę, który jest bardzo świadomy, inteligentny i mądry i on nigdy nie byłby z nieodpowiedzialną, głupią kobietą. Oni byli razem od dziecka, gdzieś tam się to wszystko wypaliło, ale mają fajną relację. On się zachowuje pięknie i to też pokazało mi, że jest to człowiek, z którym ja mogę tworzyć rodzinę, mogę mieć z nim dziecko, mogę być jego żoną, bo on pięknie traktuje swoją byłą kobietę, pięknie traktuje swoje dziecko, mając kolejne dziecko i to wszystko jest takie wyważone i odpowiedzialne.

Co wy na to?


Klaudia Halejcio (fot. KAPIF)

Klaudia Halejcio (fot. KAPIF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Klaudia Halejcio (Instagram)

Klaudia Halejcio (Instagram)

Klaudia Halejcio - Event firmy kosmetycznej (fot. AKPA)

Klaudia Halejcio - Event firmy kosmetycznej (fot. AKPA)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×