Klaudia El Dursi uczestniczką reality show TVN. Jesienią zobaczymy ją nie tylko w „Hotelu Paradise”

Klaudia El Dursi o pracy w TVN

Klaudia El Dursi o pracy w TVN

Klaudia El Dursi od dwóch lat prowadzi Hotel Paradise, ale wkrótce pojawi się w jeszcze innym reality show TVN. Tym razem w roli uczestniczki. O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Klaudia El Dursi szybko znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Pierwszy raz zadebiutowała przed kamerami w 2019 roku, pojawiając się na castingu do programu Top Model. Jej egzotyczna uroda tak bardzo spodobała się jurorom, że jako pierwsza w historii popularnego show otrzymała Złoty Bilet. Chociaż programu nie udało jej się wgrać, to już na stałe znalazła swoje miejsce w telewizji.

Potencjał Klaudii został dostrzeżony przez stację, która powierzyła jej poprowadzenie Hotelu Paradise. W tej roli doskonale spełnia się już od 4 sezonów. Idealnie odnajduje się jako gospodyni randkowego show. Razem z uczestnikami przeżywa ich miłosne rozterki i przede wszystkim opowiada widzom, co aktualnie dzieje się pomiędzy bohaterami.

Klaudia El Dursi o programie Projekt Lady na TVN7

Hotel Paradise od samego początku jest emitowany na antenie TVN7, teraz do ramówki kanału dołączy Projekt Lady, który do tej pory pojawiał się w na głównej antenie. Co na ten temat sądzi Klaudia El Dursi? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że ona również pojawi się w programie prowadzonym przez Małgorzatę Rozenek:

Super, że dołączył do TVN7. Im więcej tym raźniej. Zresztą zostałam właśnie zaproszona na plan Projektu Lady. Będę miała szansę poznać te wyjątkowe, fajne, wspaniałe dziewczyny, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Tak więc spędzę z nimi dwa wspaniałe dni.

Czy chciałaby, aby Hotel Paradise został przeniesiony na główną antenę?

No pewnie. Chociaż czy będzie na TVN7, Czy na TVN-ie, to wydaje mi się, ze TVN7 prężnie się rozwija i mam takie wrażenie, że ciut goni główną stację, więc tu i tu jest super.

Cała rozmowa poniżej.


Klaudia El Dursi - premiera singla

Klaudia El Dursi - premiera singla

Klaudia El Dursi - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia El Dursi - Flesz Fashion Night 2021

Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021

Klaudia El Dursi - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×