Klaudia El Dursi o wieloletniej znajomości z Kubą Wojewódzkim. Prywatnie jest zupełnie inny niż w tv. Jak ocenia jego „popis” w DDTVN?

Klaudia El Dursi o znajomości z Kubą Wojewódzkim

Klaudia El Dursi o znajomości z Kubą Wojewódzkim

Klaudia El Dursi opowiedziała o znajomości z Kubą Wojewódzkim. Jaki jest prywatnie? Co sądzi o jego popisach w Dzień Dobry TVN, w którym skrytykował znajomych z pracy?

Kuba Wojewódzki z branżą rozrywkową związany jest od ponad 20 lat. Zaczynał jako dziennikarz w gazetach muzycznych i organizator dużych festiwalu. Potem przeszedł TVP, w której długo nie zagrzał miejsca. Publicznego nadawcę wymienił na prywatnego – w Polsacie zaczął swoją karierę od jurorowania w Idolu. Tak bardzo spodobał się widzom i producentom, że już po pierwszym sezonie dostał własny talk-show.

Kuba Wojewódzki Show emitowany jest do dziś. Wkrótce minie 20 lat, od kiedy nadano pierwszy odcinek widowiska, w którym co tydzień goszczą goście ze świata filmu, muzyki, polityki i stołecznych salonów. Jednym z nieodłącznych elementów formatu – jak i codziennego życia Kuby – jest obecność pięknych kobiet.

Wojewódzki od zawsze ma słabość do młodych dziewczyn o gabarytach modelki. Jego byłe partnerki idealnie wpisują się w standardy panujące na wybiegach. Wystarczy przypomnieć Renatę Kaczoruk, z którą związany był przez kilka lat. Ślicznotki są także stałym elementem jego show. Swego czasu w roli hostessy podającej gościom wodę mogliśmy oglądać Klaudię El Dursi.

Klaudia El Dursi o znajomości z Kubą Wojewódzkim

Zanim Klaudia rozwinęła skrzydła i zapracowała na swoje nazwisko, była Wodzianką, która miała okazję poznać Kubę w wielu prywatnych sytuacjach. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o wieloletniej znajomości z showmanem. Zwróciła uwagę, że poza sceną Wojewódzki jest zupełnie inną osobą:

To jest długa znajomość. Chociaż nie intensywna, ale długa. Jak przyszłam do niego pierwszy raz na plan, to była dla mnie taka ikona i obiekt zachwytu. I to zostało do dziś, bo jednak ta błyskotliwość, inteligencja i cały Kuba, to jest taka osoba, którą podziwiam. Przez kilka miesięcy mieliśmy możliwość pracy ze sobą na planie i fajne było to, że na planie i w kulisach Kuba był zupełnie normalnym, sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Nie takim, jak w swoim programie, bo wiadomo, że do programu przybiera swoją postać, maskę.

Z czasem ich drogi się rozeszły, ale nadal zdarza im się wymienić kilka życzliwych zdań:

Nie widujemy się. Trzeba to nadrobić. Bardzo kurtuazyjna wymiana SMS-a na przestrzeni lat może się zdarzyła. Nie chodzimy wspólnymi ścieżkami.

Jak ocenia zachowanie Kuby i jego serię złośliwych komentarzy w Dzień Dobry TVN pod adresem Kasi Cichopek i Małgorzaty Rozenek?

Jestem nie na bieżąco. Nie mam pojęcia co się wydarzyło. Chyba muszę nadgonić newsy.

Wiedzieliście, że Klaudia i Kuba znają się już tyle lat?


Klaudia El Dursi w programie Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi w programie Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi była Wodzianką Kuby Wojewódzkiego - screen programu

Klaudia El Dursi była Wodzianką Kuby Wojewódzkiego - screen programu

Klaudia El Dursi - screen programu Kuba Wojewódzki, taniec na rurze w stroju aniołka

Klaudia El Dursi - screen programu Kuba Wojewódzki, taniec na rurze w stroju aniołka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×