Szukaj

Klaudia El Dursi chętnie się rozbiera. Co na to jej partner? W związku modelki panują jasne zasady [WIDEO]

Klaudia El Dursi o partnerze

Klaudia El Dursi o partnerze

Kaludia El Dursi bardzo intensywnie prowadzi swoje social media. Na jej profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia, na których odsłania sporo ciała. Co na to jej ukochany?

Kaludia El Dursi była jedną z uczestniczek Top Model. W programie zajęła wysoką, piątą lokatę i chociaż go nie wygrała, to jej kariera od tego momentu nabrała tempa. Szybko otrzymała propozycję poprowadzenia własnego programu. I tak ma za sobą już jedną edycję w roli gospodyni Hotelu Paradise, a już za kilka dni będziemy mogli oglądać ją ponownie w kolejnej odsłonie tego formatu. Poczynania Polki o egzotycznej urodzie możemy na bieżąco śledzić na jej Instagramie.

Klaudai El Dursi o partnerze i rozbieranych zdjęciach

Klaudia z dnia na dzień stała się popularną influencerką. Jej profil obserwuje niemal 600 tysięcy osób, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Biorąc udział w programie Top Model 30-latka mówiła, że jej największym marzeniem jest wzięcie udziału w pokazie Victoria’s Secret.

El Drusi nie ma żadnych problemów z pokazywaniem swojego ciała, o czym świadczą posty, które dodaje na Instagramie. Jej profil jest pełen odważnych fotografii. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post modelka zdradziła jaki stosunek do rozbieranych publikacji ma jej życiowy partner.

Dużo osób myśli, że jeżeli kobieta jest w związku, to mężczyzna absolutnie powinien jej zakazać pokazywania się tym bardziej w jakimś delikatnym negliżu. Jest taka opinia, że jak kobieta ma partnera, to powinna chodzić w długich, zabudowanych ubraniach. A mój partner ma trochę inaczej, bo on jest ze mnie bardzo dumny. Ja mu się bardzo podobam. On nie jest egoistą i nie chce mnie mieć tylko dla siebie. My sobie ufamy, szanujemy się, więc absolutnie nie widzi w tym nic złego. On ma nawet taką cechę, że lubi się mną chwalić. Jak potem na tych social mediach widnieją moje atrakcyjne zdjęcia, to on gdzieś w głębi siebie myśli, że patrzcie, ale ona jest moja.

Czy w jej związku zdarzają się kryzysy?

Wydaje mi się, że to jest taka normalna rzecz, że w związkach z tym długim stażem kryzysy się pojawiają. Ale cała rzecz w tym, żeby móc je rozwiązać i zawalczyć o ten związek. Bo o związek, nie ma co ukrywać, trzeba całe życie dbać.

Takiego partnera może Klaudii pozazdrościć wiele kobiet.


Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi z rodziną

Klaudia El Dursi z rodziną

Klaudia El Dursi - zdobyła Złoty bilet w Top Model 8

Klaudia El Dursi - zdobyła Złoty bilet w Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×