Nowe edycje „Hotelu Paradise” na nowym kontynencie. Klaudia El Dursi zdradziła plany produkcji. Ile jeszcze sezonów powstanie?

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi jest prowadzącą programu Hotel Paradise. W wywiadzie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradziła, czy widzowie doczekają się kolejnych sezonów.

Klaudia El Dursi swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w talk-show Kuby Wojewódzkiego, gdzie była jedną z Wodzianek. Prawdziwa popularność spadła na nią jednak wtedy, gdy pojawiła się na castingu do Top Model. Jurorzy byli zachwyceni jej urodą i idealną figurą. Nic więc dziwnego, że Joanna Krupa natychmiast wręczyła jej Złoty Bilet, który upoważnia do pominięcia jednego etapu. El Dursi miała gwarantowane miejsce w domu modeli i modelek.

Mimo że nie udało jej się wygrać programu, robi spektakularną karierę w TVN. Doceniona za charyzmę i osobowość otrzymała posadę prowadzącej Hotelu Paradise.

Hotel Paradise 4. Klaudia El Dursi nie zgadza się z widzami

Randkowe show, które doczekało się już czterech edycji, od pierwszego odcinka podbiło serca widzów. Program cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki temu Klaudia również zyskała na popularności. Prezenterka wspaniale odnalazła się w nowej roli i nikt już chyba nikt nie wyobraża sobie tego formatu bez jej udziału. Poza telewizją 32-latka rozwija swoje social media. Na Instagramie obserwują ją blisko 800 tysięcy osób, z którymi pozostaje w stałym kontakcie.

Klaudia El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odpowiedziała na zarzuty dotyczące obecnej edycji Hotelu Paradise:

Wiele osób na początku porównywało tą edycję do edycji trzeciej, trochę byli niezadowoleni, niepocieszeni, ale jak dla mnie jest ogień. Jest zupełnie inna. Nie da się tej edycji porównać do żadnej innej, ale uważam, że dużo się dzieje i bardzo dobrze się ogląda.

Posada Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise zagrożona?

Klaudia zdradziła również, czy planowane jest przedłużenie formatu o kolejne sezony:

Jest duże prawdopodobieństwo, że kolejne dwie edycje się odbędą. Na pewno będzie to inny kontynent i na pewno Was zaskoczymy.

El Dursi wyjawiła, czy wciąż będzie mogła liczyć na angaż w programie:

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie.

Jesteście fanami Hotelu Paradise?


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 2

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×