Zmiany w 5. edycji „Hotelu Paradise”. Klaudia El Dursi przekazała wiadomość, która zaskoczy fanów show

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi zdradziła co nieco na temat 5. edycji Hotelu Paradise. Szykują się zmiany, które z pewnością zaskoczą widzów i uczestników. Co dokładnie planuje produkcja? Tylko dla nas prowadząca randkowe show uchyliła rąbka tajemnicy.

Za nami trzy edycje Hotelu Paradise, które wylansowały całą plejadę influencerów. Uczestnicy randkowego reality show aktywnie wykorzystują 5 minut sławy. Szczególną popularnością cieszą się zwycięzcy. Najczęściej na salonach można spotkać Mariettę Witkowską i Atę Postek – obie dotarły do finału, w którym wygrały. Coraz częściej o sobie daje znać także Krystian Ferretti, laureat ostatniego sezonu.

Klaudia El Dursi o Hotelu Paradise 5

Oglądalność Hotelu Paradise cały czas ma się świetnie, a co za tym idzie, już teraz wiadomo, że TVN7 szykuje czwartą edycję widowiska, które zobaczymy jesienią. Czy wciąż prowadzącą show będzie Klaudia El Dursi? O to zapytała ją nasza reporterka:

To, co będzie, tego przewidzieć nie mogę. Mogę mieć tylko nadzieję, że nic w tej kwestii się nie zmieni.

Klaudia uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że nowy sezon programu zostanie nakręcony w nowym miejscu. Producenci zrezygnowali z indonezyjskiego Bali, gdzie powstały dwie pierwsze edycje, i z tanzańskiego Zanzibaru, na którym kręcono trzecią część. El Dursi z resztą ekipy przeniesie się w inny rejon świata:

Obstawiałabym, że będzie to jeszcze inny miejsce niż Zanzibar i Bali.

Czy będzie to Hiszpania, na której obecnie TVN kręci reality show dla gejów? Zobacz naszą rozmowę z prowadzącą Hotel Paradise.


Klaudia El Dursi - finał Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - finał Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi w warkoczykach

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×