„Top Model”. Złoty Bilet dla Weroniki Zoń nie ucieszył Klaudii El Dursi. Co jej się nie spodobało?

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi jest zdobywczynią pierwszego w historii Top Model Złotego Biletu. W nowej edycji programu to wyróżnienie otrzymała Weronika Zoń. Klaudia skomentowała tę decyzję jury. Żałuje, że to ona dostała Złoty Bilet?

Top Model wylansowało już sporo osób. Wielu uczestników show odnalazło na stałe swoje miejsce w show-biznesie. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o Karolinie Pisarek czy Klaudii El Dursi – obie śmiało poczynają sobie w mediach. Drugiej z wymienionych zaproponowano poprowadzenie programu Hotel Paradise. W tej roli odnalazła się znakomicie. Właśnie na ekranach emitowana jest czwarta seria widowiska, a wkrótce ruszą zdjęcia do piątej i szóstej odsłony.

Klaudia zapadła w pamięć fanów m.in. dlatego, że jest pierwszą w historii Top Model uczestniczką, która otrzymała Złoty Bilet. To wyróżnienie wręczane przez Joannę Krupę gwarantuje uczestnikowi miejsce w domu modelek bez obowiązku startowania w drugim, decydującym castingu.

Klaudia El Dursi o Weronice Zoń z Top Model

Niedawno ruszyły pierwsze odcinki 10. edycji Top Model. Od samego początku nie brakuje emocji. Złoty Bilet został wręczony bardzo szybko – Joanna Krupa już w drugim odcinku wytypowała faworytkę. Została nią 21-letnia Weronika Zoń.

El Dursi w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła zdobywczynię wyróżnienia:

Złoty bilet jest bardzo fajny. Taka nieoczywista piękność, przesłodka. Naprawdę fajna dziewczyna. Jeszcze za mało widziałam, żeby wyłonić swojego faworyta, ale na pewno będę śledziła każdy odcinek.

Jest jedna rzecz, której w związku ze Złotym Biletem żałuje Klaudia:

Szkoda tylko, że na razie dostały go trzy dziewczyny, żaden chłopak. Cieszę się bardzo, że ta nowa Weronika miała taką szansę i dostała takie wyróżnienie, ale mam nadzieję, że kiedyś to wyróżnienie spotka jakiegoś mężczyznę.

Co finalistom radzi Klaudia?

Widzowie zawsze lubią takie pozytywne postaci. Szczerość, naturalność, dużo uśmiechu i myślę, że te rzeczy wystarczą do tego, aby gdzieś tam zaistnieć.

Śledzicie losy uczestników Top Model?


Weronika Zoń – Top Model 10

Weronika Zoń – Top Model 10

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Kim jest Weronika Zoń?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×