Szukaj

Czy uczestnicy „Hotelu Paradise” korzystają z pomocy psychologa? Klaudia El Dursi zdradza kulisy z planu show [WIDEO]

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi opowiedziała o uczestnikach programu Hotel Paradise. Czy zdarzyło się, że któryś z nich musiał skorzystać z pomocy psychologa?

Klaudia El Dursi zgłosiła się do ósmej edycji Top ModelTak spodobała się jurorom, że postanowili wręczyć jej złoty bilet. Dzięki niemu mogła od razu wprowadzić się do domu modelek. Chociaż nie wygrała telewizyjnego show, otworzyło jej ono drzwi do kariery. Zdobyła fanów, a także została prowadzącą show Hotel Paradise. 

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise. Uczestnicy korzystają z pomocy psychologa?

Klaudia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że jej życie po programie Top Model zmieniło się diametralnie. Ujawniła też, że utrzymuje sporadyczny kontakt z innymi uczestnikami (pisaliśmy o tym tutaj). W tej samej rozmowie zdradziła niektóre ciekawostki z planu Hotel Paradise.

Klaudia El Dursi ujawniła, że do tej pory nie zdarzyło się, by osoby, które biorą udział w show, musiały korzystać z pomocy psychologa. Uważa, że wszystko przez świetną atmosferę, która panuje na planie. Gdyby nie ona, mogłoby być różnie:

Mamy to szczęście, że takiej sytuacji jeszcze nie było. Dlatego, że oni spędzają naprawdę super czas. Być może gdyby tam było więcej konfliktów, gdyby ktoś był nieszczęśliwy, nie znalazł sobie fajnego partnera, fajnej koleżanki czy fajnego kolegi, gdyby nie czuli się komfortowo w hotelu, to takie sytuacje na pewno miały by miejsce.

Na szczęście do tej pory nie musiano z tego skorzystać:

Ale w związku z tym, że oni się tam świetnie bawią i są cudowną, zgraną ekipą, to takiego problemu nie ma.

Pierwszy odcinek Hotel Paradise 3 został wyemitowany w poniedziałek 22 lutego. Nowe odcinki będą się pojawiać na antenie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch edycji show nie jest nagrywane na Bali, a na Zanzibarze, gdzie znajduje się luksusowy obiekt.

Śledzicie Hotel Paradise?


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Klaudia El Dursi - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Klaudia El Dursi z partnerem

Klaudia El Dursi z partnerem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    oni powinni miec konsultacje z psychiatra, nie psychologiem

  • Gośćsorry pisze:

    Oni nie potrzebują psychologa,bo są tak zdesperowani i zdeterminowani ,by osiągnąć „sławę i sukces”, że zniosą wszystko:krytykę,hejt, śmieszność, obciach .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×