Kinga Sawczuk o relacji Oliwii Bieniuk i Jakuba Lipowskiego. Miłość? Podzieliła się ciekawymi obserwacjami

Kinga Sawczuk

Kinga Sawczuk

Oliwia Bienuk i Jakub Lipowski są parą? Kinga Sawczuk opowiedziała nam o relacji znajomych z Tańca z gwiazdami. Zdradziła, co ich łączy i jak bardzo są zżyci.

Taniec z Gwiazdami wystartował z nową edycją ostatniego dnia sierpnia. Na parkiecie po raz kolejny możemy zobaczyć gwiazdy, które prezentują swoje taneczne umiejętności przed publicznością zgromadzoną w studiu i przed telewizorami. Lubiany przez widzów format zawsze wzbudza sporo emocji nie tylko ze względu na rywalizację gwiazd, ale też relacje, jakie rodzą się pomiędzy poszczególnymi uczestnikami.

Jedną z najlepiej radzących sobie w tanecznych zmaganiach jest tiktokerka Kinga Sawczuk. Jurorzy doceniają jej wysiłki na treningach i podczas prezentacji w czasie eliminacji. Nie szczędzą jej wysokich not, co plasuje ją w czołówce do walki o Kryształową Kulę. Kolejną młodą gwiazdą, która próbuje swoich sił w tańcu jest Oliwia Bieniuk. To właśnie o życiu uczuciowym córki Ani Przybylskiej mocno plotkują internauci.

Kinga Sawczuk o Oliwii Bieniuk i Jakubie Lipowskim

Kinga Sawczuk do kolejnych odcinków programu trenuje pod czujnym okiem Jakuba Lipowskiego. Influencerka od dawna jest w szczęśliwym związku, z kolei fani zaczęli łączyć jej tanecznego partnera z Oliwią Bieniuk. Natychmiast wyczuli, że przyjaźń pomiędzy nimi może przerodzić się w coś poważniejszego.

Gwiazda internetu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła sporo na temat tego, jak do sprawy podchodzi Kuba, ale też opowiedziała o swoich relacjach z Oliwką:

Mamy bardzo dobry kontakt. Mimo, że nie spotykamy się po treningach, bo on to po prostu nie ma czasu. Ale kontakt po Tańcu z Gwiazdami na pewno utrzymamy.

Jak Kuba reaguje na plotki sugerujące, że on i Oliwia są razem?

Nie ukrywam, że jest trochę podirytowany. Kuba nie tylko ma dobry kontakt z Oliwią, ale ze wszystkimi innymi. Tak naprawdę Kubę można posądzać o romans z każdym, bo z każdym ma dobry kontakt, tak samo jak ja. A nie mamy tych romansów. Myślę, że tak ich dobrali, bo wstawili jedno zdjęcie na Instagrama.

Czy jej zdaniem Oliwia i Kuba pasowaliby do siebie?

Myślę, że pasowaliby nawet do siebie. Nie wiem, czy to się przerodzi w miłość. Na razie wszyscy się przyjaźnimy.

Cała rozmowa poniżej.


Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Oliwia Bieniuk i Jakub Lipowski - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Jakub Lipowski będzie tancerzem Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×