Szukaj

Kinga Rusin dokonała niemożliwego! Wskazała największą gwiazdę w swojej rodzinie! [WIDEO]

Kinga Rusin córki pies

Kinga Rusin córki pies

Kto jest największą gwiazdą w rodzinie Kingi Rusin?

Nie ma drugiej tak gwiazdorskiej rodziny w całym show-biznesie. Kinga Rusin jest rozchwytywana w TVN, jej były mąż, Tomasz Lis, również nie narzeka na brak zajęcia, a śliczne córki pary – Iga Lis i Pola Lis – próbowały swojej kariery w modelingu i poszło im jak po maśle. Choć małżeństwo dziennikarskiego duetu od dawna nie istnieje, a Kinga ułożyła sobie życie z Markiem Kujawą, jest coś, co scala ich w jedno. Pies Czarek.

Jak się okazuje, to właśnie słodki, puchaty Czaruś jest największą gwiazdą w całej rodzinie. Co tam programy, ścianki i pokazy mody – w domu Rusin trwa wojna o psa, w której wszystkie chwyty są dozwolone:

Cały czas nie przebijają psa Czarka. Psa Czarka nikt nie przebije, Czarek jest największym celebrytą w rodzinie. Są zapisy kto go czesze, kto daje jeść. Kto daje jeść Czarkowi, ten jest ulubiony na cały dzień. Mamy tak czasem, że ja szybko wstaję pierwsza, mówię „Chodź Czaruś, pani ci da jeść”. Jestem wtedy ulubioną panią. To jest permanentna wojna o psa Czarka – wyjawiła rozbawiona gwiazda.

Trudno się dziwić tej wojnie – pies Czarek jest prawdziwym słodziakiem, więc każdy chciałby mieć go tylko dla siebie. Kinga ma jednak asa w rękawie. Musi tylko poczekać, aż obie jej córki się wyprowadzą i Czaruś będzie tylko jej. 😉

Oszukali Kingę Rusin! Gwiazda TVN straciła gigantyczne pieniądze! „Dostawałam ochłapy”

Kingę Rusin można pomylić z Anną Lewandowską! 47-letnia gwiazda TVN ma takie ciało, że aż od samego patrzenia robi się gorąco!

Iga Lis pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego! Córka Kingi Rusin tych wakacji nie zapomni na długo


Maskotka Kingi Rusin i Igi Lis - Czarek

Maskotka Kingi Rusin i Igi Lis - Czarek

Pies Kingi Rusin

Pies Kingi Rusin

Kinga Rusin w kanarkowej marynarce i niebotycznie wysokich szpilkach

Kinga Rusin w kanarkowej marynarce i niebotycznie wysokich szpilkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×