Szukaj

Małgorzata Rozenek czy Kinga Rusin? Która ubiera się lepiej? Łukasz Jemioł ocenił styl obu gwiazd [WIDEO]

Łukasz Jemioł ocenił styl Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Dlaczego obie gwiazdy uważa za jedne z najlepiej ubranych Polek? Zobacz, co powiedział w rozmowie z naszą reporterką.
Łukasz Jemioł o stylu Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek

Łukasz Jemioł o stylu Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek

Łukasz Jemioł od dawna uchodzi za jednego z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w kraju. Jego ubrania chętnie noszą gwiazdy. Do grona wiernych klientek zaliczają się między innymi Hanna Lis, Karolina Szostak i Małgorzata Socha. Artysta doskonale wie, jak wydobyć kobiece piękno za pośrednictwem odpowiednich fasonów i kolorów.

Łukasz Jemioł o stylu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin

Przy okazji niedawnego pokazu poprosiliśmy Jemioła, by ocenił styl dwóch najlepiej ubranych gwiazd TVN-u: Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin, z którymi również miał okazję wielokrotnie współpracować:

Są wspaniałe. Naprawdę. Dbają o siebie, mają swój własny styl, co też jest bardzo ważne. Mają taką historię, że każda ma swoje DNA i to mi się podoba. Ja lubię, gdy każda kobieta potrafi odnaleźć się w swojej historii, nie kopiuje. Małgorzata Rozenek nie kopiuje niczyjego stylu, to jest jej styl, myślę, że jest odważna. A Kinga Rusin absolutnie nosi się w tym, w czym jest jej dobrze. Zakłada długości, które jej odpowiadają – wyznał Jemioł w rozmowie z naszą reporterką.

Jego zdaniem obie panie zasługują na miano najlepiej ubranych Polek:

Myślę, że to są jedne z lepiej ubranych Polek i chwała im za to. Mają diametralnie inne poczucie estetyki.

Podzielacie entuzjazm Łukasza?

Zobacz: Dorota Szelągowska oszalała na widok sukienki z wyprzedaży! Teraz jest tańsza o prawie 50%! Wiemy, gdzie ją kupić


Małgorzata Rozenek na pokazie mody

Małgorzata Rozenek na pokazie mody

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×