Polka pokonała ślicznotki z całego świata i wygrała casting na prezenterkę FashionTV. Tylko nam mówi o swoich zarobkach. Padły konkretne kwoty

Barbeliciouss prezenterką Fashion.TV

Barbeliciouss prezenterką Fashion.TV

Kim jest Barbara Sarah Szczypiór, znana jako Barbeliciouss? Jest influencerką i wygrała casting na prezenterkę międzynarodowego kanału o modzie Fashion TV. Niedawno wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów i paparazzi, pojawiając się na premierze filmowej. Oj, za chwilę będzie o niej głośno!

Barbara Sarah Szczypiór jest nową prezenterką Fashion TV. Kim jest piękna modelka, która została wybrana przez właściciela kanału telewizyjnego poświęconego modzie – Michela Adama – podczas castingu w Paryżu. Jak wspomina ten przełomowy dla jej kariery dzień?

Castingi wyglądały tak, że setki kandydatek z różnych krajów Europy spotkały się w Paryżu. Spośród nich Michel Adam wybrał prezenterkę z Polski – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Barbara Sarah Szczypiór pochodzi z małej miejscowości pod Radomiem. Po wygranej w wyborach Miss wyprowadziła się do Miami, gdzie przez półtora roku pracowała, chodziła do szkoły, równolegle studiując filologię angielską w Polsce.

Kim jest Barbeliciouss – Barbara Sarah Szczypiór?

Barbeliciouss była redaktorką i dziennikarką w Polskim Radio. Zwiedziła cały świat – jako stewardessa pracowała w Polskich Liniach Lotniczych LOT, dzięki czemu miała okazję poznać najróżniejsze zakątki globu. Odwiedziła wszystkie zamieszkałe kontynenty. Podróże pozwoliły jej stworzyć interesujący kontent na swoich mediach społecznościowych.

Jej profil na Instagramie jest jednym z najbardziej zasięgowych kont w Polsce. Influencerce udało się zgromadzić już ponad 613 tysięcy obserwatorów, którzy z ciekawością śledzą każdy jej post. 29-latka publikuje głównie swoje pomysły na stylizacje i zdjęcia z egzotycznych podróży, na których prezentuje swoją piękną sylwetkę i zachwycającą urodę.

Modelka skupia się jednak nie tylko na prowadzeniu mediów społecznościowych, ale także na kolaboracjach z najsłynniejszymi projektantami i topowymi markami. Na swoim koncie ma między innymi współpracę z Elisabetta Franchi czy Pinko.

Barbeliciouss uczestniczyła ostatnio również w charytatywnym projekcie, w którym wzięło udział ponad 50 artystów, twórców i dziennikarzy, wraz z czworonożnymi przyjaciółmi. Ze zdjęć powstał album, z którego cały dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji.

Barbara Sarah Szczypiór (Barbeliciouss) o swoich zarobkach

Barbeliciouss pracę dla Fashion.TV traktuje jako spełnienie marzeń. Zarobki są dla niej tylko dodatkiem, o czym powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Raczej powiedziałabym, że to jest hobby.

Dla Barbary głównym źródłem utrzymania jest Instagram. Nie ukrywa, że włożyła dużo pracy w rozbudowanie swojego profilu. Jak długo musiała czekać na wymarzone efekty?

Przez trzy lata ciężko pracowałam nad swoim Instagramem. Poświęciłam na to wszystkie swoje podróże. Wszystkie wycieczki planowałam pod Instagram. Wybierałam specjalne hotele, stylizacje i bardzo dużo zapisywałam inspiracji, żeby wejść w ten trend. […] Od jakiegoś roku udało mi się w końcu odcinać kupony.

Ile kosztuje jeden post sponsorowany na profilu influencerki?

Około 2-4 tysiące złotych. W najlepszym miesiącu mam około 6-7 postów.

Cała rozmowa poniżej.


Barbeliciouss na premierze filmu Wrobiony

Barbeliciouss na premierze filmu Wrobiony

Barbara Sarah Szczypiór

Barbara Sarah Szczypiór

Barbara Sarah Szczypiór

Barbara Sarah Szczypiór

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×