Szukaj

Angelika Mucha zna datę ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin! “To dla mnie duży szok” [WIDEO]

Anglika Mucha, Justin Bieber

Angelika Mucha o ślubie Justina Biebera

Miłość Angeliki Muchy do Justina Bibera trwa już od wielu lat. Gwiazda Instagrama w rozmowie z naszą reporterką oceniła związek swojego idola z Hailey Baldwin, z którą niedawno się zaręczył. Jak na tę wiadomość zareagowała LittleMooonster96?

Szczerze mówiąc ja się bardzo cieszę i życzę mu szczęścia, a jego wybrankę uwielbiam. Tak naprawdę to jest to taka moja inspiracja jeśli chodzi o styl, i ogólnie od wielu lat już ją śledzę i miałam cichą nadzieję, że im się uda. Ogólnie Selenę też uwielbiam, dla mnie liczy się szczęście Justina, jeżeli to byłaby Selena to nic nie miałabym przeciwko, natomiast zawsze jakoś tak Hailey była bliższa mojemu sercu.

Angelika nie ukrywa, że jej zdaniem już niebawem Hailey i Justin staną na ślubnym kobiercu:

Obawiam się, że w jego przypadku to nastąpi bardzo, bardzo szybko, ale przekonamy się. Nie było mi przykro, raczej doznałam takiego szoku, dlatego, że ja go śledzę od 5-6 lat i go wspieram. Jeszcze byłam taką małą dziewczynką, kiedy go pokochałam i poznałam jego piosenki i uświadomiłam sobie, ile to już jest lat, że ten chłopak się właśnie zaręczył. I to był dla mnie duży szok, bo nie spodziewałam się tego tak szybko.

Cała rozmowa poniżej:

Selena Gomez chce na zawsze zapomnieć o Justinie Biberze! Spotyka się już z kimś innym!

Justin Biber w kapciach i Hailey Baldwin cała w Versace podczas romantycznego spaceru. Już nie ukrywają, że są parą!

Sensacja! Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się w sobotę na Bahamach! To był prawdziwy bal do rana!


Czy Selena Gomez i Justin Bieber powinni do siebie wrócić?

×