Agnieszka i Grzegorz Hyży planują wspólne dziecko? Po komentarzu gwiazdy nie ma już żadnych wątpliwości! [WIDEO]

Agnieszka Hyży, Grzegorz, ciąża, dziecko

Agnieszka Hyży, Grzegorz, ciąża, dziecko

Agnieszka Hyży rzadko komentuje życie prywatne, ale tym razem zrobiła drobny wyjątek. W rozmowie z naszą reporterką pochwaliła się, że razem ze swoim mężem nie powiedzieli ostatniego zdania i są gotowi na powiększenie rodziny. Kiedy gwiazda i jej mąż Grzegorz Hyży zostaną rodzicami?

Agnieszka Hyży obecna jest w polskim show-biznesie od wielu lat. Regularna obecność gwiazdy we flagowych produkcjach Polsatu sprawiła, że publiczność z dużym zainteresowaniem podgląda jej życie prywatne, o którym chce wiedzieć jak najwięcej. Ostatnio jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek pozwoliła sobie na chwilę szczerości i postanowiła odpowiedzieć fanom na pytania, które coraz częściej pojawiają się w komentarzach pod jej zdjęciami na Instagramie:

Nie ma głupich pytań i nie ma głupich odpowiedzi. Są trudne pytania i trzeba w jakiś sposób na nie odpowiedzieć. Generalnie nie lubię takiego perfidnego wchodzenia w życie prywatne, jak ktoś już przekracza tę granicę, albo pytanie z tezą, lub też atakujące, to lepiej się nie wdawać w dyskusję i nie poddawać jej. Nie mam nic do ukrycia. Jestem osobą, której życie było opisywane i rozpisywane, więc mogę to skomentować, ale są rzeczy, o których nigdy nie będę publicznie mówiła i nie będę wywlekała jakiś spraw, bo życie prywatne, to życie prywatne.

Czy jednym z tych tematów, których Agnieszka nie lubi komentować, jest jej kolejna ciąża? Okazuje się, że w tej kwestii gwiazda ma do przekazania swoim fanom wspaniałą wiadomość – razem z Grzegorzem są gotowi na powiększenie rodziny:

Ja nigdy nie mówiłam w wywiadach, że nie będę chciała mieć więcej dzieci. Tak jak ktoś wypowiada oficjalnie swoje zdanie, że nie jest stworzony do bycia mamą, ja odpowiadam oficjalnie, że jestem stworzona, bo sobie nie wyobrażam mojego życia bez dzieciaków. To jest moje prywatne zdanie, moja opinia, szanuję każdą inną, i też zawsze mówiliśmy z Grześkiem, że nie powiedzieliśmy w tym temacie ostatniego słowa. Ale już tak prywatne rzeczy planuje się i czyni w zaciszu domowym.

Przypomnijmy, że para wychowuje dzieci z poprzednich związków – Agnieszka córkę Martę, zaś Grzegorz synów Alexandra i Wiktora.

Zobacz: Agnieszka Hyży przegrała zakład! Nie zgadniecie o co założyła się ze swoim mężem! [WIDEO]

Zobacz: Paulina Sykut i Agnieszka Hyży wstrząśnięte warunkami w jakich żyje Joanna Mazur: “Ludzie krzyczą w jej imieniu” [WIDEO]

Zobacz: Agnieszka Hyży pierwszy raz oficjalnie o relacjach z byłą żoną Grzegorza! Jaki ma kontakt z Mają? [WIDEO]


Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na balu Gwiazdy Dobroczynności

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na balu Gwiazdy Dobroczynności

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na Fryderykach 2018

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na Fryderykach 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×