Fotograf Paris Hilton jest Polakiem! „Jestem częścią jej rodziny”. Tylko nam zdradził kulisy ich relacji. To brzmi jak american dream! [WIDEO]

Kevin Ostajewski o pracy i przyjaźni z Paris Hilton

Kevin Ostajewski o pracy i przyjaźni z Paris Hilton

Polski fotograf przyjaźni się z Paris Hilton. Jest autorem jej wszystkich sesji, był z nią na ślubie i w 7-tygodniowej podróży poślubnej. Miliarderka traktuje go jak rodzinę. Tylko nam opowiedział o ich wyjątkowej relacji.

Kevin Ostajewski ma zaledwie 27 lat, a jego pozycja w amerykańskim show-biznesie jest już mocno ugruntowana. Mężczyzna ma na swoim koncie kooperacje z największymi markami i gwiazdami przemysłu rozrywkowego. Współpracował z Jennifer Lopez, Kardashiankami, Billy Eilish, fotografował ślub Britney Spears i Sama Asghariego, a także jest współautorem jednego z największych hitów Netflixa o Paris Hilton – Cooking with Paris.

To właśnie z dziedziczką amerykańskiej fortuny łączy go największa zażyłość. Jego profil na Instagramie pęka w szwach od sesji, które wykonał na zlecenie Hiltonówny.

Kevin, który w Polsce spędził swoje dzieciństwo, opowiedział reporterce Jastrząb Post o niezwykłej relacji z najpopularniejszą celebrytką XXI wieku. Jak nawiązał znajomość z Paris Hilton, która z czasem przerodziła się w przyjaźń i świetną w efektach współpracę?

Kavin Ostajewski o współpracy i przyjaźni z Paris Hilton

Polski fotograf hollywoodzkich sław odsłonił kulisy pracy z Paris, z którą spędza czas w wielu prywatnych sytuacjach:

Gwiazdy są takie same przed kamerą, za kamerą, w prywatnych momentach. Paris, to jest osoba, która nie ma żadnych barier. Tak samo inne osoby, nie tylko Paris. Nie ma żadnych barier. Jakie są osoby prywatnie, takie same są w miejscach publicznych, i za to je właśnie doceniam, za to je lubię i to jest bardzo. Czasami osoby tego nie widzą, a ja widzę Paris od momentu, gdy wstanie z łóżka. Jestem z nimi całymi dniami.

Jak udało mu się zdobyć tak duże zaufania u Paris?

Zaufanie jest kluczowym elementem do wszystkiego. Jak ja to zrobiłem? Sam nie wiem. Jestem miły, uprzejmy i w tym okresie zdobywania zaufania, jest to proces. To nie jest tak, że z dnia na dzień mam duże zaufanie. Ale trzeba być po prostu sobą.

Co tak naprawdę dało mu przewagę nad innymi fotografami?

Polecenie i praca, jaką daję na social media. Widzą to gwiazdy, obserwują i potem jest mi łatwiej się zgłosić, żeby z nimi pracować, więc daje to duży plus. Na pewno Instagram dał mi dużo w karierze i bardzo mi pomógł. Na początku było próbowanie, testowanie co i jak.

Polak zdobył zaufanie Paris do tego stopnia, że ta zaczęła traktować go jak członka rodziny:

Z dnia na dzień było coraz lepiej i teraz jestem częścią jej rodziny. Podróżuję z nią wszędzie, znam całą rodzinę, rodzina mnie zaprasza na wszystkie obiady, więc jestem w ich gronie. Dzięki temu doceniam też, kim ona jest i kim ta rodzina jest. Więc mam tylko pozytywne wiadomości.

Jak wspomina 7-tygodniową podróż poślubną Paris, podczas której również był obecny?

Był to jeden z najlepszych momentów w moim życiu, ponieważ byliśmy na Bora Bora, na Malediwach, w Dubaju, na Bahamach. Więc było bardzo dużo pracy, ale też widziałem bardzo dużo rzeczy. Powiem szczerze, że nie wiem, jak to się stało, ale udało się, że byłem z nimi i w tym okresie wykonałem bardzo dużo pracy. Jestem z tego niezwykle zadowolony.

Kevin to prawdziwy przyjaciel Paris. Nie tylko jest jej fotografem, ale także pomaga jej w wyjątkowych sytuacjach:

Ja tak naprawdę czasami pakuję Paris, pakuję bagaże, pomagam jej. Wszędzie, gdzie nie pojedziemy, czy czegoś ona potrzebuje to pomagam. Czasami, jak gdzieś jedziemy, to jest to bardzo mała drużyna. Ona nie ufa za bardzo innym ludziom. Więc jestem także jej asystentem. Gdy widzę, że ona czegoś nie potrzebuję, albo gdy coś jest nie tak, zawsze jej pomogę. W tym zakresie widzą, że mogą mieć do mnie zaufanie, że ja potrafię to wszystko zrobić.

Chcielibyście być na miejscu Kevina?


Kevin Ostajewski

Kevin Ostajewski

Kevin Ostajewski

Kevin Ostajewski

Kevin Ostajewski i Paris Hilton

Kevin Ostajewski i Paris Hilton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×