Omenaa Mensa ruszyła z wyjątkową akcją. Wśród gwiazd Małgorzata Rozenek i Maciej Zień. Jest też światowej sławy piękność [WIDEO]

Gwiazdy w kampanii charytatywnej Omeny Mensah

Gwiazdy w kampanii charytatywnej Omeny Mensah

Każda koszula pomaga to charytatywny projekt stworzony przez Omenę Mensah. W drugiej edycji akcji udział wzięli Maciej Zień, Małgorzata Rozenek, Miss Świata – Vanessa Ponce de Leon i Miss Polonia – Milena Sadowska. Od kiedy i gdzie można kupić koszule dostępne w limitowanej ilości?

W piątek, 18 października, odbyła się sesja zdjęciowa w ramach akcji Każda Koszula Pomaga, realizowanej przez Omenę Mensah i jej fundację Omenaa Foundation razem ze start-upem James Button. To już kolejna edycja wspaniałej inicjatywy, z której częściowy dochód zostanie na cele charytatywne – budowę szkoły Kids Heaven w Ghanie.

Projekty ubrań do poprzedniej edycji kolekcji stworzyły Lidia Kalita i Sara Boruc. Teraz w akcję zaangażował się Maciej Zień, który zaprojektował 4 modele niezwykle kobiecych koszul:

W momencie, kiedy pojawił się pomysł koszul, które mogą pomoc w tym szczytnym celu, nie miałem chwili zawahania. Od razu zdecydowałem się na to, że pomogę i wesprę tą akcję. Jeśli mogę swoim talentem i doświadczeniem wesprzeć tak szczytny cel, to od razu się zdecydowałem – powiedział Zień w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wśród osób zaangażowanych w ten niezwykły projekt są również Małgorzata Rozenek, Miss Polonia – Milena Sadowska, a także Miss Świata Vanessa Ponce do Leon. Ambasadorką przedsięwzięcia jest Omenaa, pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia:

Cieszę się, że mam takie wspaniałe przyjaciółki i koleżanki z branży, które wspierają moje projekty. Myślę, koszule są bardzo fajne, a do tego piękne. Mamy super atmosferę na sesji i poczucie, że robimy coś dobrego. Edukacja wśród dzieci to jest coś najważniejszego. Mądry, wyedukowany człowiek potrafi przenosić tą wiedzę dalej i tworzy się efekt cudownego motyla, który idzie dalej w świat. I mam nadzieję, że przez tą szkołę, w której będą dzieciaki się uczyły, zmienię życie nie tylko konkretnych dzieci, ale także ich rodzin, ich dzieci ich przyjaciół i znajomych. Jest limitowana ilość tych koszul, tylko 250, więc jak 1 listopada ruszy sprzedaż na James Button to pewnie w ciągu tygodnia, dwóch będą wyprzedane. Zaznaczam, że 1 listopada będzie przedsprzedaż, bo premiera koszul dopiero 14 listopada.

Małgorzata Rozenek jest pełna podziwu dla działań Omeny:

Ja z ogromnym podziwem obserwuję, co robi Omenaa dla dzieciaków w Ghanie. Kończy się budowa szkoły dla ponad 200 uczniów. Uczniów, którzy mają stworzoną szansę na edukacje, właśnie dzięki jej fundacji. Dzieci z ulicy, które nie mają szans, na takie podstawowe prawa jak radość, dostęp do służby zdrowia i edukacji. Bardzo mnie wzrusza i ogromnie imponuje mi to, co Omenaa robi w swojej fundacji, więc jest to dla mnie ogromny zaszczytem, że mogłam być częścią jej projektu. Te koszule przygotował Maciej. On jest wybitnym artystą, o czym wiedzą wszyscy. Jak widać te koszule są po prostu bardzo dobrej jakości. Są z pięknej tkaniny, szukanie odpowiedniej tkaniny trwało bardzo długo. Mają rewelacyjny krój, co ważne- to są koszule, które można prać samemu w pralce. Jestem praktyczną osobą, więc takie rzeczy są dla mnie istotne.

Dzięki obecności Miss Świata – Vanessy Ponce de Leon z Meksyku, druga edycja projektu Każda Koszula Pomaga zyskała międzynarodowy rozgłos:

Konkurs Miss Świata ma przesłanie Piękno z Przesłaniem. Dlatego nie wahałam się wziąć udziału w tym projekcie, bo fundacja Omeny razem z Miss Polonia wykonują ogromną prace, szczególnie dla dzieci w Ghanie.

Koszule będzie można kupić od 1 listopada na stronie www.jamesbutton.pl. Do sprzedaży trafi tylko 250 sztuk.


72607281_1266335050205832_5698561470166466560_n
72630232_802835630132163_4833659175349256192_n
74238117_2159479727692657_9197213714632146944_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×