Katarzyna Zielińska w ramach Zielina Challenge „skompromitowała” największe gwiazdy, poza jedną. Kto został na jej celowniku? [WIDEO]

Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge

Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge

Zielina Challenge to nowa wirtualna zabawa wykreowana przez Katarzynę Zielińską. Gwiazda namawia znane osoby do publikowania kompromitujących zdjęć z przeszłości. Zobacz, kto już wziął udział i komu aktorka rzuciła wyzwanie.

Katarzyna Zielińska przekuła swoje wady w zalety i wylansowała na Instagramie nowy trend, któremu uległo już sporo gwiazd. Aktorka od dawna publikuje w sieci swoje stare zdjęcia, na których możemy podziwiać, jak wyglądała zanim przeszła tytaniczną metamorfozę pod okiem jednej z najlepszych stylistek w Polsce. Będąc u progu swojej wielkiej kariery gwiazda słynęła z zamiłowania do tandetnych faktur, krzykliwych kolorów, zabawnych wzorów i imitacji markowych dodatków.

Gwiazdy wzięły udział w Zielina Challenge. Na czym polega zabawa?

Obecnie Kasia jest trendsetterką, jedną z najlepiej ubranych gwiazd w naszym show-biznesie. Dziś do swojego dawnego wizerunku podchodzi z dystansem, którym zaraziła już połowę koleżanek z branży.

W sieci powstał tzw. Zielina Challenge, który polega na publikowaniu swoich najbrzydszych, starych zdjęć zestawionych z aktualnymi. Do tej pory wyzwania podjęły się między innymi Kayah, Agata Młynarska, Weronika Rosati, Katarzyna Burzyńska oraz Bogna Sworowska.

Zobacz galerię: Zielina Challenge opanowało Instagram! Gwiazdy wstawiają swoje kompromitujące zdjęcia: Anna Lewandowska, Bogna Sworowska, Agata Młynarska

Katarzyna Burzyńska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Katarzyna Burzyńska – Gwiazdy w Zielina Challenge

Bogna Sworowska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Bogna Sworowska – Gwiazdy w Zielina Challenge

Agata Młynarska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Agata Młynarska – Gwiazdy w Zielina Challenge

Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge. Komu rzuciła wyzwanie?

Wirtualna zabawa wywołuje uśmiech nie tylko na twarzach gwiazd, ale też u internautów, co Zielińska, słusznie, rozpatruje w kategoriach swojego absolutnego sukcesu:

Chciałabym pokazać, że nasza branża ma poczucie humoru, ma dystans do siebie. Nie mamy tylko takiej „napinki” w sobie, że uwielbiamy wszystko to, co jest najpiękniejsze, najlepiej zrobione. Nie mówiąc już o jakimś poprawianiu. Warto pokazać jacy jesteśmy, jacy byliśmy, że mamy poczucie humoru. Mnie to bardzo bawi. Może nie każdego, ale cieszę się, że dołączają kolejni koledzy i koleżanki. Dzisiaj zobaczyłam, że spora grupa już się zrobiła – wyznała Zielińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Katarzyna Zielińska przypomniała swoje stare, nie najlepsze zdjęcie w bikini. Wszyscy mają ubaw z tego jak wyglądała zanim schudła

Kasia uważa, że w polskim show-biznesie są dwie gwiazdy, które od początku swojej kariery wyglądają tak samo dobrze, i to właśnie je postanowiła zachęcić do udziału w challenge’u:

Chciałabym zobaczyć metamorfozę Ewy Chodakowskiej. Namawiam też Annę Lewandowską. One są zawsze takie idealne, takie piękne. A na pewno mają takie inne zdjęcia. Zobaczymy, kto dołączy.

Anna Lewandowska już wzięła udział, więc teraz pora na Ewę Chodakowską. Ciekawe, czy się skusi 🙂

Ania Lewandowska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Ania Lewandowska – Gwiazdy w Zielina Challenge

Cała rozmowa z aktorką poniżej.

Zobacz: Sandra Kubicka przez zniszczone włosy musiała pilnie zmienić fryzurę. Metamorfoza zachwyciła internautów: „Myślałam że to Siwiec”


Weronika Rosati - Gwiazdy w Zielina Challenge

Weronika Rosati - Gwiazdy w Zielina Challenge

Kayah - Gwiazdy w Zielina Challenge

Kayah - Gwiazdy w Zielina Challenge

Michał Piróg - Gwiazdy w Zielina Challenge

Michał Piróg - Gwiazdy w Zielina Challenge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×