Szukaj

Katarzyna Wołejnio o konflikcie z Violą Kołakowską. Nie ma szans na zgodę? [WIDEO]

Katarzyna Wołejnio w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o tym, czy należy wybaczać. Zwierzyła się też, kiedy nie ma drugich szans i powrotów.

Katarzyna Wołejnio opowiedziała o tym, czy należy wybaczać. Odniosła się w rozmowie z naszą reporterką do swojego konfliktu z Violą Kołakowską. Czy jest jakakolwiek szansa, że się pogodzą?

Czy Katarzyna Wołejnio jest gotowa nawiązać relację z Violą Kołakowską?

W rozmowie z reporterka Jastrząb Post Kasia opowiedziała, jaki jest jej stosunek do dawania drugiej szansy i wybaczania.

Jeśli ktoś wyrządzi mi w życiu krzywdę lub nie darzy mnie pozytywną energią, to do tego nie ma powrotu. Te sytuacje i te relacje powinny zostać odcięte do końca. Ja wybaczam, bo to jest w życiu bardzo ważne, ale nie ma u mnie powrotów jeśli chodzi o kogoś, kto ewidentnie w sposób prymitywny próbował mnie ranić. Wysyłam dużo pozytywnej energii, życzę wszystkiego dobrego, ale u mnie powrotów na pewno nie będzie. Nie mam dużo takich osób. Może ze trzy. Z jedną nie mam kontaktu z 7 lat. Tak powinno być. Wybaczanie jest ważne w życiu, ale jak się te osoby przyniesie do swojego życia, to bardzo prawdopodobne, że to z powrotem się powtórzy.

Wołejnio zwierzyła się też ze swoich najbliższych planów. Nie zamierza brać już udziału w programach typu reality show. Stawia teraz na siebie i swój własny show, a także książkę, w której zdradzi odrobinę prywatności:

Będę robiła swój program. Jestem otwarta, ale nie reality, tylko coś z filmem. Jeśli chodzi o życie prywatne to już je pokazałam, ludzie widzieli. Mam różne pomysły i piszę książkę, więc w tej książce trochę prywatności będzie.

Cały wywiad poniżej.

Zobacz: Viola Kołakowska puszcza modnego dymka na spacerze z synem. Leon to wykapany Tomasz Karolak


Katarzyna Wołejnio - pokaz Dawida Wolińskiego

Katarzyna Wołejnio - pokaz Dawida Wolińskiego

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Kasia Wołejnio i Viola Kołakowska mają wojnę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×