Kasia Warnke i Piotr Stramowski komentują atak na temat poprawiania urody: „To cios poniżej pasa” [WIDEO]

Katarzyna Warnke o poprawianiu urody

Katarzyna Warnke o poprawianiu urody

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke odnieśli się do niekorzystnych zdjęć aktorki, jakie na swoim profilu udostępnił amerykański chirurg plastyczny. Jakie jest ich zdanie w tym temacie?

Tydzień temu sieci pojawiło się zdjęcie Katarzyny Warnke, które wywołało sporą sensację. Zostało ono wykorzystane przez amerykańskiego chirurga plastycznego. Mężczyzna posłużył się twarzą aktorki, by pokazać, jak rzekomo nie należy wykonywać korekty powiek. Lekarz ten zestawił dwa ujęcia przed i po zabiegu.

Nie jest tajemnicą, że aktorka korzystała z usług Krzysztofa Gojdzia, który jest najpopularniejszym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej w Polsce.

Warnke i Stramowski komentują zdjęcia udostępnione przez amerykańskiego lekarza

Dr Mehryar Ray Taban skrytykował wizerunek gwiazdy oraz umiejętności jej wieloletniego przyjaciela. Okazuje się jednak, że w swoich osądach nieco się pośpieszył. Kasia nie miała wykonywanego wspomnianego przez niego zabiegu o czym, jakiś czas temu poinformował sam Gojdź w swoich social mediach.

Kasia i Piotr w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odnieśli się do krzywdzących zdjęć.

To było poniżej pasa. Zdjęcie, które porównał, to było zdjęcie, kiedy Kasia była zaraz po ciąży. To był taki najgorszy okres, więc chyba wybrał po prostu takie zdjęcie. Tak wygląda nasz zawód, mamy pełno porównań, nieprzyjemnych sytuacji. Żyjemy z tym jakoś. Nie możemy z tym specjalnie coś zrobić, ale jakoś niespecjalnie Kasia się tym przejęła – powiedział nam Piotr Stramowski.

Co w tym temacie powiedziała nam aktorka?

Uważam, że to jest burza w szklance wody. Wiadomo jest, że mam 43 lata i samym piciem wody, uprawianiem jogi nie poprawię urody. Nie widzę nic złego w korzystaniu z tych zasobów, które mamy, żeby utrzymać świeżość, młodość i ładnie wyglądać. Natomiast nie będę się zwierzała publicznie z tego, co robiłam, a co nie.

Kasia potwierdziła słowa męża, zapewniając, że zamieszczona fotografia wykonana rzekomo po zabiegu powstała w krótkim czasie po porodzie.

Chciałabym tylko zaznaczyć, że to zdjęcie, które ten lekarz wstawił było takie jakie było. Również z tego powodu, że byłam wtedy w połogu. Byłam opuchnięta, wyglądałam źle. Można sobie sprawdzić jak wyglądałam przed ciążą, jak wyglądałam w trakcie. Najgorzej było po. Nie mam mu tego za złe. W ogóle nie mam za złe tych komentarzy. Jestem wystawiona na ocenę, bo jestem osobą publiczną. Jeżeli kogoś zajmuje porównanie moich zdjęć, a tym bardziej lekarza, to proszę bardzo. Tylko chciałabym zaznaczyć, żeby państwo też mieli ograniczone zaufanie do tych wypowiedzi. Lekarz mnie nie widział, nie oglądał. Widział zdjęcie z bankietu, z trudnego dla mnie okresu i jego wypowiedź może być tendencyjna.

Warnke mimo całej afery nie opuszcza dobry humor i z dystansem komentuje doniesienia zza wielkiej wody.

Nie wiem też, co ja robię w Hollywood, wolałabym w innej formie, ale to też jest miłe.

Naszym zdaniem Kasia wygląda świetnie.


Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke na premierze książki Sylwii Koperskiej

Katarzyna Warnke na premierze książki Sylwii Koperskiej "Wilczyca"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×