Szukaj

Katarzyna Sokołowska oceniła szanse Klaudii El Drusi na karierę w modelingu. Czym ją zaskoczyła? [WIDEO]

Kasia Sokołowska Top Model, Klaudia El Dursi

Kasia Sokołowska Top Model, Klaudia El Dursi

Katarzyna Sokołowska skomentowała nową edycję Top Model. Zapewniła, że widzów czekają ogromne emocje i stanęła w obronie Klaudii El Drusi. Zobacz, co powiedziała naszej reporterce.

Kolejna edycja programu Top Model wzbudza ogromne emocje. W ostatnim odcinku z programem pożegnał się Denis Chmielewski. Wszystko przez to, że odmówił wykonania zadania – nie zapozował nago do zdjęcia. Jurorka show, Katarzyna Sokołowska, zdradziła nam, że to nie koniec niespodzianek, jakie czekają na widzów hitu TVN-u:

Widz się bardzo ekscytuje i cieszy tym, co za chwilę może się wydarzyć. Niesamowita oglądalność, bo nasi bohaterowie bardzo interesują widza. To jest ten moment, kiedy oni wciągają w swój świat, w swoją energię. Pokazują te swoje rozterki, raz wyzwania i przełamywanie pewnych barier, które ich dotyczą. Sama z ogromną przyjemnością oglądam, mimo że byłam w centrum tych wydarzeń. Ta nasza grupa, która jest w domu, jest bardzo wyróżniająca się i myślę, że każdy, kto jest w domu, jest bardzo interesujący – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Katarzyna Sokołowska o Klaudii El Dursi. Czy zrobi karierę?

Jednym z największych zaskoczeń w programie jest udział 30-letniej Klaudii El Dursi. Młoda mama jest świadoma swojej kobiecości i udowadnia, że wiek, to tylko cyfry. Sokołowska nie ukrywa, że świat mody coraz częściej docenia dojrzałe kobiety:

Podjęła to wyzwanie w programie, to też jest taki odważny krok, żeby pokazać się światu i powiedzieć, że kariera w wieku lat 30 lat się nie kończy, a może się zacząć. To bardzo dużo mówi o tym, jak się ten rynek zmienia, jak się odbiorca zmienia, jak ludzie są gotowi na modelki, które nie są tylko i wyłącznie bardzo młode. Bo to nie tylko projektanci, ale również odbiorca, bo bez tego nie da się takich rzeczy robić.

Sporo komentarzy wywołał fakt, że Klaudia, która ma na swoim koncie rozbierane sesje, miała spore obiekcje przed pokazaniem się w kostiumie kąpielowym. Jak tłumaczy ją jurorka?

Zawsze jest ta bariera telewizyjna, to jest też to, co dotyczy uczestników. Raz to są ich decyzje zawodowe, prywatne, a dwa to jest wyjście do tej szerokiej widowni. To już postawiam im, to są dorośli ludzie. Oni pokazują to, co chcą pokazać widzowi.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Klaudia El Dursi z “Top Model” 10 lat temu była zupełnie inną osobą. Nie poznacie jej na starych zdjęciach


Klaudia El Dursi – Top Model 8

Klaudia El Dursi – Top Model 8

VIPY W UL FASHION CLUB & RESTAURANT, NA POKAZIE BIELIZNY FIRMY CORIN I LANORO - KLAUDIA EL DURSI, ASYSTENTKA KUBY WOJEWODZKIEGO I MODELKA.

VIPY W UL FASHION CLUB & RESTAURANT, NA POKAZIE BIELIZNY FIRMY CORIN I LANORO - KLAUDIA EL DURSI, ASYSTENTKA KUBY WOJEWODZKIEGO I MODELKA.

Klaudia El Dursi - 2008 rok

Klaudia El Dursi - 2008 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×